E-shop

MM publishing, s.r.o. je vydavatelství odborných technických titulů, monotematických publikací a účelových tiskovin, působící na našem trhu od r. 1997. Za dobu svého působení si vydobylo pevnou pozici mezi odbornými vydavatelstvími a měsíčník MM Průmyslové spektrum se stal nejčtenějším tuzemským strojírenským časopisem. Zejména pro svoji obsahovou kvalitu jsou také velmi ceněny odborné publikace, které jsou vydávány ve spolupráci s experty z daných strojírenských oborů.

 

 

   

 

Všechny publikace (mimo knihy Co se skrývá za značkou) je možné si vyzvednout osobně na adrese vydavatelství MM publishing, s.r.o. Přípotoční 1519/10A, Praha 10 - Vršovice, 2. patro nad prodejnou Dacia.

 

Před návštěvou redakce nás vždy kontaktujte na telefonu 775 245 802 a domluvte si termín návštěvy.

 

V případě zájmu o větší počet knih stejného titulu nás kontaktujte s konkrétním požadavkem na emailu info@mmspektrum.com, zašleme vám individuální kalkulaci. Při větších odběrech poskytujeme zajímavé slevy.

 

Nově vydaná knižní monografie "KONSTRUKCE CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ III" byla poprvé představena na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2014 v Brně. Anglická verze Design of CNC Machine Tools pak o rok později na veletrhu EMO 2015 v Miláně.

 

Kompletní informace o české i anglické monografii naleznete po stiknutí tohoto tlačítka

Objednané zboží zasíláme na dobírku prostřednictvím přepravní společnosti Geis Parcel CZ.

Zboží rozesíláme pouze po uzemí České republiky.

Pro objednávky na Slovensko kontaktujte firmu MAGNET PRESS , SLOVAKIA s.r.o. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Název Autor Váha (kg) Cena/kus (Kč) Poštovné a balné za 1 kus (Kč) Počet
Management rizik v konstrukci výrobních strojů Jiří Hlinovský in memoriam, prof. Marek, Dr. Blecha, prof. Mareček
Monotématická publikace „Management rizik v konstrukci výrobních strojů“ o rozsahu 92 stran je určena jak konstruktérům,tak uživatelům CNC obráběcích strojů, dále pak pedagogům i studentům strojních a elektro škol.
Řízení konstruktérů aneb o snaze nebýt šéf "magor" Jiří Marek, Robert Jindra
Kniha se pokouší sdělit obrázkovou a písemnou formou jak se nestát "magorem" v řízení specifické skupiny lidí v průmyslovém podniku - a sice konstruktérů. Publikace formátu A5 má 112 stran.
Konstrukce CNC obráběcích strojů III Prof. Jiří Marek a kolektiv
Celkem 9 kapitol pohlíží na obráběcí stroj v jeho celém životním cyklu od objednávky po expedici k zákazníkovi. Mapuje kompletní konstrukční proces a popisuje jednotlivé typy CNC obráběcích strojů světových výrobců po konstrukční stránce. Kniha formátu A4 má 690 stran, je barevná a v porovnání s předchozím dílem je přepracováno 85% textu a vyměněno 90% obrázků.
Design of CNC machine tools Prof. Jiří Marek a kolektiv
Anglická verze monotematické publikace Konstrukce CNC obráběcích strojů III. Celkem 9 kapitol pohlíží na obráběcí stroj v jeho celém životním cyklu od objednávky po expedici k zákazníkovi. Mapuje kompletní konstrukční proces a popisuje jednotlivé typy CNC obráběcích strojů světových výrobců po konstrukční stránce. Barevná kniha formátu A4 má 730 stran. Cena 940,- Kč platí pouze pro území České republiky.
Archiv 2008 - 2011 na DVD
Dílčí archiv jednotlivých vydání MM Průmyslového spektra obsahuje články z let 2008 až 2011, 2 000 odborných článků v PDF souborech s možností fulltextového vyhledávání.
Archiv 1997 - 2011 na DVD, 15 let
Kompletní patnáctiletý archiv jednotlivých vydání MM Průmyslového spektra na DVD, 7 000 odborných článků v PDF souborech s možností fulltextového vyhledávání.
Archiv 2012 - 2015 na DVD
Kompletní archiv jednotlivých vydání MM Průmyslového spektra. 2 250 odobrných článků v PDF souborech na DVD s fulltextovým vyhledáváním.
Total x
For payment


Mobilní web

© 2017 www.mmspektrum.com | Redakční systém, SEO a webdesign od AG TOP TIP | Loadtime: | 0,189446s