Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Aplikace pro vyhledávání pneumatických komponent
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.
Nomenklatura:

Aplikace pro vyhledávání pneumatických komponent

Společnost IMI Precision Engineering se svou novou aplikací přetváří způsob, jakým zákazníci vyhledávají pneumatické díly. Bezplatná aplikace pro chytré telefony slouží technikům a pracovníkům údržby k rychlému a pohodlnému vyhledávání náhradních dílů, které udrží jejich stroje v chodu.

Nová aplikace IMI Norgren Express využívá patentovanou technologii, která umožňuje vyhledat a okamžitě objednat potřebný produkt z katalogu více než 100 000 položek. Aplikace rovněž nabízí možnost vyhledat alternativu ostatních značek výrobců pneumatických komponent.
 


Aplikace IMI Norgren Express umožňuje zákazníkům získávat potřebné díly s minimálním narušením jejich každodenní činnosti.

 

Možnosti práce s aplikací

Uživatelé získají všechny potřebné technické informace, dostupnost i cenu pomocí technologie QR kódu – stačí jej naskenovat. Pokud hledaný produkt není v databázi, stačí jej vyfotit a poslat pomocí aplikace týmu technické podpory. Tým technických odborníků produkt identifikuje a poskytne potřebné informace obvykle do 30 minut.

Ciaran Crowley, ředitel IMI Norgren Express, vysvětluje: „Aplikace IMI Norgren Express výrazně zkracuje dobu, kterou technici a servisní vedoucí stráví vyhledáváním a objednáváním náhradních pneumatických dílů. Aplikaci jsme vyvíjeli se zaměřením na zákazníka. Využili jsme standardní vybavení chytrých telefonů – fotoaparát, GPS a systém odesílání zpráv – abychom zajistili, že uživatelé budou mít náhradní díly vždy na dosah ruky, kdekoli a kdykoli je potřebují.“ Novou aplikaci IMI Norgren Express si mohou všichni zájemci stáhnout v App Store nebo v Google Play.


IMI Precision Engineering

lumir.biskup@imi-precision.cz

www.imi-precision.com

Další články

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: