Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Automatické měření trubek s novým systémem TubeInspect
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Automatické měření trubek s novým systémem TubeInspect

Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon představila modernizovaný systém pro kontrolu trubek a drátů TubeInspect.

Nová řada TubeInspect prošla výraznou modernizací. Je k dispozici ve čtyřech konfiguracích, včetně verzí HRC, které se mohou pochlubit kamerami s vyšším rozlišením pro lepší funkčnost měření. Nové modely také poskytují plnou automatizaci díky vylepšením v nové verzi softwaru BendingStudio 7.0, která byla vydána spolu s novou řadou TubeInspect.

KOMERČNÍ ČLÁNEK


BendingStudio 7.0 také umožňuje digitální CAD adaptéry, které nabízejí měřicí systémy s dostatečně vysokým rozlišením, jako jsou modely TubeInspect HRC nebo Absolute Arm s laserovým skenerem RS6, pro přesné měření držáků a koncovek bez mechanických adaptérů. Stejně jako nové tlačítko na přední straně všech nových systémů TubeInspect, funkce CAD adaptéru zajišťuje zkrácenou dobu zpracování měření a usnadňuje také kombinování analýzy více výrobních kroků v rámci jednoho stroje.


Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřicích zařízení. Poskytuje průmyslové měřicí systémy pro všechny oblasti a společnosti, ve kterých je zapotřebí měření rozměrů a ve kterých se zároveň s naměřenými daty dále pracuje. Těchto oblastí, ve kterých se uplatňuje, je celá řada: automobilový a letecký průmysl, energetika, elektronika, medicínské technologie, těžký průmysl, obrábění a mnoho dalších.

Více informací na hexagonmi.com

Další články

Měření ve strojírenství

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: