Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Bezkonkurenční rychlost zdvihu retraků Toyota
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Bezkonkurenční rychlost zdvihu retraků Toyota

Retraky BT Reflex disponují nyní výrazně vyšší rychlostí zdvihu a spouštění s nákladem i bez něho a dominuje v tomto důležitém výkonovém ukazateli celému trhu. S prázdnými vidlicemi BT Reflex zrychlil dokonce o více než 40 % a blíží se dosud nikdy nikým nedosažené metě 1 m za sekundu.

Potřebujete-li do svého skladu retrak s mimořádně vysokým výkonem, otestujte model BT Reflex RRE140-160H nebo RRE160HR s nosnostmi 1 400 - 1600 kg a výškou zdvihu až 11 metrů. Zjistíte, že je to ten pravý vozík pro vás.

Design stožáru je chloubou Toyoty

Retraky od Toyoty jsou tradičně na špičce produktivity díky skvělým ergonomickým, bezpečnostním i technickým parametrům - akceleraci a rychlosti pojezdu, 360° řízení, patentované konstrukci ochranného rámu a volnému výhledu všemi směry, unikátní naklápěcí kabině pro práci ve velkých výškách i pro pozici zásadního inovátora v oblasti designu stožáru a jeho roli při výškové manipulaci - bezrázového výsunu i spouštění, naklápění vidlic a nyní i rychlosti zdvihu a spouštění (s nákladem 0,64 m/s a bez nákladu dokonce až 0,92 m/s).

Retraky BT Reflex již několik desetiletí určují standardy v tomto segmentu vozíků a jsou motorem technologických inovací, které ostatní značky časem přebírají do své výbavy.

Každá uspořená sekunda se počítá

Čím rozsáhlejší je regálový systém a jeho výška, čím více retraků je nutných k jeho obsluze, tím získává na významu každá ušetřená sekunda při každém manipulačním cyklu. V konečném důsledku může zákazník snížit počet vozíků ve flotile nebo se stejným počtem strojů odbaví mnohem více palet za stejnou časovou jednotku.

Kombinace nástrojů pro maximální úspory nákladů

Efektivnost, disponibilita techniky a produktivita zákazníky zajímá až v první řadě. Kombinace servisních služeb, které dosahují úctyhodných ukazatelů efektivnosti, špičkových technických a výkonových parametrů, nejmodernějších li-ionových baterií s možností dobíjení během krátkých přestávek a telematiky I_Site již ve standardní výbavě garantuje zákazníkovi komplexní kontrolu nad vozíkem a jeho obsluhou.

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Další články

Automobilový průmysl
Ekologie
Logistika/ manipulační/ dopravní technika
Převody/pohony/ložiska/spojky

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: