Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Československá stopa u nového rekordu
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Československá stopa u nového rekordu

Nový rekord počtu návštěvníků jsme zaznamenali na letošním technologickém setkání WFL Millturn Technologies.

Na 4 000 m2 výstavní plochy byly předvedeny ukázky obrábění „na živo“ na všech typech nabízených strojů a byla zde představena i nejnovější automatizační a softwarová řešení. Fascinující večerní akce v Ars Electronica Centre Linz a Stadlerhof Wilhering poskytly perfektní prostředí pro večerní veletržní program početné a nadšené skupiny návštěvníků eventu.


Nové standardní provedení stroje M30-G s robotem do nosnosti 60kg

Ve srovnání s konferencí Technology Meeting 2017 vzrostl počet návštěvníků letošní interní firemní výstavy téměř o 20 %. To je pro výrobce obráběcích strojů v Linci rozhodně skvělý výsledek. Většina hostů přicestovala z Rakouska, Německa a sousedních zemí. Česká republika a Slovensko zaznamenaly také nový rekord – osobní pozvánku od týmu Ludačka Machine Tools přijala necelá padesátka spokojených specialistů výrobních strojírenských podniků napříč obory.

Čeští výrobci strojů

Osobně mě opravdu těší, že kromě zákazníků, kteří v posledních letech investovali do strojového parku a pořídili si špičkové stroje WFL Millturn, jsme zaznamenali i příjemný počet nových potenciálních zákazníků. Velkou radost nám tradičně udělala návštěva tuzemských výrobců obráběcích strojů, pro které nabízíme zajímavá a komplexní řešení pro specializovanou výrobu rotačních součástí od nejmenších až po dílce do hmotnosti 70 tun.

Technologické setkání zaznamenalo i velký zájem od zákazníků ze severní a jižní Ameriky a současně z blízkého východu a tradičně silné Číny. Celkový počet účastníků lehce přesáhl počet 1 200 osob.


Zaujatí zákazníci

Čas na práci i na zábavu

Návštěvníci byli především nadšeni velkým množstvím nabízených a představených speciálních technologických opcí, které WFL nabízí. Zákazníci se mohou spolehnout na vysoce kvalitní technické a technologické znalosti zaměstnanců WFL, zejména s ohledem na komplexní obrobky. Výrobci z nejrůznějších průmyslových odvětví cestovali z blízkých i vzdálených oblastí, aby diskutovali o optimálních technických možnostech svých výrobních úkolů ve WFL. Zejména v oblasti měřicí techniky, digitalizace a automatizace projevili návštěvníci velký zájem o budoucnost technologií obrábění.Uspořádání interního veletrhu WFL

Široká nabídka byla prezentována nejen během dne, ale i večerní program měl co nabídnout. V úterý se pod heslem „Tech Night" v centru Ars Electronica v Linci konala prohlídka muzea s průvodcem a působivá vesmírná show v Deep Space. Na večeři v horním patře při příjemné jazzové hudbě si hosté mohli vychutnat výhled na Dunaj a krásně osvětlený Linz. Druhý večer byl tradičně slaven pod názvem „Rakouská noc“ na náměstí ve Wilheringu. Kromě zajímavého kvízu, skvělých cen pro vítěze a atmosférické hudby mohli hosté zažít jedinečný večer s klasickými rakouskými lahůdkami.

Už se těšíme na další WFL Technology Meeting v roce 2021!

WFL Millturn Technologies

Zbyněk Ludačka

zbynek@ludacka.cz

Další články

Nástroje pro obrábění / řezné materiály
Obráběcí stroje a technologie

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky


Sledujte nás na sociálních sítích: