Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Doplňkový katalog plný nových nástrojů
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Doplňkový katalog plný nových nástrojů

Na zákaznických dnech 26. a 27. dubna 2018 v areálu Tajmac-ZPS ve Zlíně byl návštěvníkům představen nový Doplňkový katalog 2018, zahrnující všechny nové produkty prezentované od posledního vydání hlavního katalogu WNT.

Nový katalog návštěvníkům a uživatelům představuje produkty WNT a Ceratizit a blíže je seznamuje s propojením obou značek nástrojů pro třískové obrábění. Vydání společného katalogu je cíleným krokem, který navazuje na nedávné představení nového začlenění firmy WNT do světově významné společnosti Ceratizit Group, kde jsou zastoupeni i další přední evropští i světoví výrobci nástrojů. Společné úspěšné působení se nyní zúročí směrem k zákazníkům v podobě jedné silné skupiny, která nabídne širší portfolio nástrojů a služeb.


Doplňkový katalog 2018 obsahuje nové nástroje WNT a Ceratizit, které byly uvedeny do jejich sortimentu za poslední období.

Nové společné značení

V novém katalogu uživatelé najdou nové společné značení nástrojů WNT a Ceratizit a tím snadno získají rychlý přehled k výběru požadovaného nástroje. Cílem tohoto katalogu, kde na téměř 400 stránkách jsou představeny nové inovativní nástroje obou značek za poslední období, je přehledné shrnutí novinek v jedné vazbě a seznámení všech uživatelů s komplexním programem nástrojů včetně jejich značení, a to pro snazší orientaci v připravovaném společném hlavním katalogu.

 „Náš standardní program již obsahuje více než 55 000 nástrojových položek a kromě nového Doplňkového katalogu 2018, který je vlastně sbírkou nejnovějších nástrojů, jsme na zákaznických dnech Tajmac-ZPS na našem stánku představili také nový samostatný katalog s nástroji pro dlouhotočné automaty,“ říká obchodní ředitel Jan Úlovec.


Jan Gryč

jan.gryc@wnt.com

www.wnt.com

Další články

Nástroje pro obrábění / řezné materiály

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: