Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Hexagon rozšiřuje svůj internetový obchod pro nákup příslušenství k 3D měřicím systémům
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Hexagon rozšiřuje svůj internetový obchod pro nákup příslušenství k 3D měřicím systémům

Společnost Hexagon, která letos spustila svůj internetový obchod shop.hexagonmi.com pro nákup příslušenství a doplňků k měřicím strojům, rozšířila jeho nabídku o příslušenství pro měřicí ramena řady Absolute Arm. Dále byly do e-shopu přidány modulární upínací systémy pro měření Swift-Fix.

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Internetový obchod shop.hexagonmi.com poskytuje kompletní nabídku stovek produktů včetně příslušenství a náhradních dílů pro laser trackery a souřadnicové měřicí stroje, jako jsou doteky, sondy, snímače, reflektory, zásobníky a mnoho dalšího. Z příslušenství pro měřicí ramena Absolute Arm jsou nyní dostupné sondy, hroty, upevnění nebo kalibrační artefakty. K prvkům Swift-Fix, které lze v e-shopu objednat, patří základové desky, distanční prvky, pružinové svorky, univerzální klouby, svěráčky a další.

E-shop je od samého začátku navržený tak, aby zjednodušil proces nákupu měřicích technologií. Díky sofistikovanému filtru zákazník jednoduše najde a bezpečně identifikuje požadovaný artikl, navíc doba dodání činí v průměru 48 hodin. Pohyb objednávky lze sledovat v reálném čase. E-shop akceptuje platbu převodem na bankovní účet nebo platbu kreditní kartou.

,,Jsme rádi, že tímto nástrojem můžeme přispět k vyššímu komfortu a ušetřit práci nejen uživatelům systémů skupiny Hexagon, ale i uživatelům ostatních měřicích strojů,“
říká Petr Knap, Aftermarket Manager pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti Hexagon.

Díky internetovému obchodu shop.hexagonmi.com mají zákazníci okamžitý přístup k důležitému příslušenství se snadným výběrem, platbou a rychlým doručením.

Další články

Měření ve strojírenství
Informační technologie/E-business

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: