Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Hexagon - Webinář o skenování náročných povrchů bez složitého nastavení se skenerem RS6
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Hexagon - Webinář o skenování náročných povrchů bez složitého nastavení se skenerem RS6

Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon vás zve na webinář, ve kterém budete mít možnost seznámit se s vlajkovou lodí mezi laserovými skenery, skenerem RS6. Tento skener díky špičkové laserové technologii SHINE umožňuje skenovat ty nejnáročnější povrchy bez potřeby složitých nastavení, snížení rychlosti nebo zužování řádku a poskytuje maximální výkon po celou dobu skenování. Skener RS6 je nástroj pro zvýšení produktivity výrobců, díky kterému je měřicí rameno Absolute Arm jedním z nejvýkonnějších systémů na trhu. 
V živém vysílání webináře uvidíte jeho široké možnosti při skenování různých dílů a materiálů. V závěru webináře budou zodpovězeny dotazy diváků, které v jeho průběhu budou moci pokládat.

Webinář bude vysílán v úterý 16. června v 13 hodin.

Neváhejte a registrujte se co nejdříve.

Registrovat se můžete ZDE.

Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřicích zařízení a řešení pro zpracování naměřených dat. Poskytuje průmyslové měřicí systémy pro všechny oblasti a společnosti, ve kterých je zapotřebí měření rozměrů a tvarů výrobků a ve kterých se zároveň s naměřenými daty dále pracuje. Naše řešení nachází uplatnění v celé řadě oblastí: automobilový a letecký průmysl, dopravní a zemědělská technika, energetika, elektronika, medicínské technologie, těžký průmysl, obrábění a mnoho dalších.

Více informací na hexagonmi.com

KOMERČNÍ ČLÁNEK

 

Další články

Průmysl 4.0
Inovace
Management a řízení
Strukturální fondy EU
Měření ve strojírenství
Výzkum/ vývoj
Nástroje pro obrábění / řezné materiály
Obráběcí stroje a technologie

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: