Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Inovace, přesnost, zkušenosti
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Inovace, přesnost, zkušenosti

Inovativní, do budoucna orientovaná řešení pro přesné a inteligentní procesy. Tak bude vypadat široká nabídka výrobků značek Junker, LTA a Zema, kterou skupina Junker představí na veletrhu EMO 2019 v Hannoveru

Tento odborný veletrh s 2 200 vystavovateli ze 44 zemí je považován za přední světovou událost v oboru obrábění kovů, a proto pravidelně láká více než 130 000 odborných návštěvníků.

„Flexibilita, digitalizace a sílící konkurence v oblasti inovací – to jsou témata, jimiž se zabývají naši zákazníci, ale také my,“
informuje jednatel firmy Junker pan Rochus Mayer a dodává: „Požadavky na skupinu Junker z nejrůznějších odvětví jsou převážně stejné: přísnější tolerance, vyšší kvalita povrchu, kratší výrobní časy a rychlé reakce na změny výrobků. Naše zkušenosti a náš vynalézavý duch nám pomáhají dobývat tyto oblasti s novými inovativními řešeními a dodávat brousicí techniku budoucnosti!“

Firmy Junker a Zema, specialisté na broušení, vyvíjejí a vyrábějí koncepty a řešení od jednotlivého nebo kompletního obrábění na jedno upnutí až po komplexní výrobní linky.

Broušení na jedničku

V oboru broušení je skupina Junker již desítky let pojmem. Ať už se jedná o broušení válcových ploch, nebo nekruhových tvarů, vnější, nebo vnitřní obrábění. V široké nabídce výrobků technologického lídra najdete brousicí stroje pro jakékoli zadání či velikost série. „Naši zákazníci např. z odvětví mobility a spotřebního zboží stojí před stále komplexnějšími výzvami: Snižování emisí CO2, alternativní pohony a čím dál přísnější předpisy. Odpovídáme na to inovací, přesností a svými zkušenostmi,“ konstatuje Rochus Mayer.

Firmy Junker a Zema, specialisté na broušení, vyvíjejí a vyrábějí koncepty a řešení od jednotlivého nebo kompletního obrábění na jedno upnutí až po komplexní výrobní linky. Na brousicích strojích skupiny Junker lze obrábět jakékoli tvary a velikosti obrobků. Osvědčená všestrannost standardních strojů je doplněna inteligentními, individuálně koncipovanými řešeními na míru.Zákazníci stojí před stále komplexnějšími výzvami: Snižování emisí CO2, alternativní pohony a čím dál přísnější předpisy.

Filtrační systémy LTA pro odsávání a čištění olejové a emulzní mlhy zaručují účinné a trvalé udržování čistého vzduchu v průmyslových halách. Dokonalou péči specialisty na čistý vzduch pak doplňují prachové filtry, potrubí, systémy požární ochrany a centrální odsávání.

Servis, kdykoli je třeba

Celosvětová servisní síť skupiny Junker nabízí v současné době rychlou podporu a kompetentní poradenství 24 hodin denně. „Pro naše zákazníky je nejlepší ten servis, který je na místě, když je potřeba,“ dodává Rochus Mayer. Spolehlivý a dynamický servisní tým – v blízkosti zákazníků – vytváří servisní nabídku individuálně dle potřeb.
Zatímco v hale 11, ve stánku B78 budou předváděny nejnovější produkty firem JUNKER a ZEMA, v hale 7, ve stánku A16 se odborným návštěvníkům nabízí možnost prohlédnout si řešení pro průmyslová filtrační zařízení od firmy LTA. Zkušený expertní tým odpoví na všechny otázky k brousicím strojům a filtračním systémům.

Junker

LTA

lenka.zdrazilova@lta-filter.cz

Další články

Technologie pro povrchové úpravy
Nástroje pro obrábění / řezné materiály
Obráběcí stroje a technologie

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: