Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Inovativní periferie k obráběcím strojům
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.
Nomenklatura:

Inovativní periferie k obráběcím strojům

Od 16. do 21. září 2019 proběhl v Hannoveru 22. ročník veletrhu EMO. Na největším veletržním výstavišti světa se představili všichni významní výrobci výrobních technologií. Jedním z vystavovatelů byla i společnost LNS Group, přední světový dodavatel podavačů tyčí, odsávání a filtrace, vysokotlakého chlazení a dopravníků třísek. Na českém a slovenském trhu firmu LNS zastupuje společnost technology-support, která její produkty představí na veletrhu v Brně.

Na MSV Brno bude představen zbrusu nový podavač tyčí Alpha 342.

Během prvního dne veletrhu EMO v Hannoveru jsme zástupci firmy LNS panu Laurentu Phamovi položili několik otázek.

M. Valešová: Pane Phame, mohl byste nám představit, co obnáší vaše pozice v LNS jako Sales & Marketing Director BUEU? Mohl byste nám také říct něco o historii vašeho působení ve společnosti LNS?

L. Pham: V LNS SA jsem začal v dubnu 2012 jako area sales manager pro Benelux, Skandinávii, Brazílii, Jihoafrickou republiku a různé země východní a střední Evropy. Kromě toho jsem v prosinci 2014 převzal roli area sales managera pro německy mluvící část Švýcarska, Lichtenštejnsko a Rakousko. Díky tomu jsem získal rozsáhlé zkušenosti s prodejními a marketingovými procesy. Prozatímně jsem odpovídal i za německý trh, obchodní a servisní oddělení ve Velké Británii a také za evropský aplikační tým. Díky tomu jsem měl možnost zblízka se seznámit s řízením distribučních kanálů (tj. dceřiných společností a distributorů), jakož i s přímým prodejem.


Světová premiéra podavače tyčí Ultra 80 na veletrhu EMO

M. Valešová: Co na EMU, tomto největším veletrhu v Evropě, představíte?

L. Pham: Zákazníci si mohou na našem stánku vyzkoušet smíšenou realitu (použití virtuální reality v reálném prostředí), jejímž prostřednictvím se seznámí s výhodami veškerého příslušenství pro obráběcí stroje od jednoho dodavatele. K němu patří odsávání a filtrace, dopravníky třísek, vysokotlaké chlazení, podavače tyčí i naše průmyslové řešení 4.0 LNS e-connect. Kromě toho v celosvětové premiéře představujeme podavač tyčí Ultra 80. Jedná se o unikátní produkt, naprostou novinku v našem oboru.

M. Valešová: Na co se můžeme těšit na MSV v Brně?

L. Pham: Na MSV Brno bude představen zbrusu nový podavač tyčí Alpha 342, dále dopravník třísek SFcompact a LNS Fox pro odsávání a filtraci. S naším zkušeným partnerem v České republice chceme ukázat našim zákazníkům, jak jim můžeme pomoci maximalizovat jejich produktivitu.

M. Valešová: Zmínil jste, že jste byl dříve zodpovědný za prodej a servis LNS produktů i v České republice. Mohl byste uvést, jaké požadavky měli zákazníci dříve a jaké mají nyní?

L. Pham: Čeští zákazníci, stejně jako ostatní, chtějí spolupracovat s partnery, kteří mohou zaručit minimální prostoje a maximální výkon. Pro nás je velmi důležité pracovat s našimi zákazníky jako s partnery. A mít jako partnera společnost technology-support je pro nás obrovskou výhodou pro pochopení potřeb českých zákazníků i jejich uspokojení. Samozřejmě také chceme poskytovat vynikající lokální podporu.


Společnost LNS představuje své produkty v Hannoveru pomocí virtuální reality, kterou si návštěvníci mohou pomocí inovativních brýlí pro rozšířenou realitu sami zkusit.

M. Valešová: Plánujete v nejbližší době rozšířit své portfolio periferií produktů k obráběcím strojům?

L. Pham: Pokud jde o periferie k obráběcím strojům, společnost LNS je známá jako globální inovativní partner. Vždy pro zákazníky hledáme nejlepší řešení, s jedinečnou inovací a vynikajícím servisem.

M. Valešová: Pane Phame, děkujeme, že jste si našel čas odpovědět na naše otázky během tak rušného veletrhu, jakým EMO Hannover je.


technology-support

Ing. Martina Valešová

mvalesova@t-support.cz

www.t-support.cz

 

Další články

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: