Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> K nářadí nyní i komplexní sortiment OOP
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

K nářadí nyní i komplexní sortiment OOP

Dne 1. 8. 2017 vyšlo 48. vydání očekávaného katalogu nářadí 2017/2018 od společnosti Hoffmann Group. Tento vedoucí evropský systémový partner pro kvalitní nářadí poprvé prezentuje i rozsáhlý komplexní sortiment osobních ochranných prostředků (OOP), který je shrnut v samostatném svazku.

Tento nový sortiment je navíc podpořen poradenským servisem se zkušenými odborníky, kteří poskytnou potřebné konzultace přímo u poptávajících společností. Nový katalog obsahuje cca 75 000 artiklů ve svazcích Obrábění, Ruční nářadí a měřicí technika, Zařízení provozů a téměř 6 000 produktů v posledním svazku Ochranné osobní prostředky. Katalog 2017/2018 je platný od 1. srpna 2017 a uvedené katalogové artikly a produktové novinky lze od tohoto data objednávat také v podnikovém eShopu.


Nový katalog Hoffmann Group 2017/2018 byl rozšířen o samostatný svazek pro Osobní ochranné prostředky.

Systémový partner pro průmysl

Rozšířenou nabídkou OOP posiluje Hoffmann Group svou pozici jako systémový partner pro průmysl: „V posledních letech se potřeba osobních ochranných prostředků u našich zákazníků neustále zvyšuje,“ vysvětluje pan Martin Reichenecker, ředitel marketingu a prodeje u Hoffmann Group. „Proto jsme analyzovali trh OOP a připravili jsme, podle našeho názoru, to nejlepší portfolio produktů. Dále jsme navíc posílili naše evropské týmy obchodních zástupců o konzultanty/speciality v oblasti OOP. Jsme tak jediným dodavatelem, který má v portfoliu nejen kvalitní nářadí a zařízení provozů, ale také komplexní sortiment OOP včetně poradenství po celé Evropě.“


K dispozici je optimální portfolio produktů včetně profesionálního poradenství.

Katalogové novinky

Katalog Hoffmann Group byl ve všech oblastech přepracován a rozšířen zhruba o 12 500 položek. K novinkám v katalogu patří více než 4 500 položek prémiové značky Garant, dále inovace z programu Garant Master, nové řezné materiály, výdejový automat Garant Tool24 PickOne, ruční nářadí a nové produkty z oblasti měřicí techniky.

Ve svazku Ruční nářadí a měřicí technika jsou navíc poprvé zastoupeny měřicí přístroje značky Fluke. V oblasti elektrického testování a termovize jsou tyto produkty uznávány mezi profesionálními uživateli jako mimořádně spolehlivé a robustní, tudíž i velmi žádané.

Součástí poskytovaných služeb je rovněž profesionální poradenství. Samozřejmostí zůstávají dodávky v nejkratším možném čase, jelikož většina zboží je skladem a připravena k okamžitému dodání. Díky tomu může společnost poskytovat kvalitní a komplexní servis.


Hoffmann Group
umístění na MSV: pavilon F, stánek 33

D.Sieberova@hoffmann-group.com

www.hoffmann-group.com
 

Další články

Bezpečnost práce a požární ochrana
Měření ve strojírenství
Nástroje pro obrábění / řezné materiály

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: