Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Manažer potřebuje dobré vzdělání v každém oboru
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.
Nomenklatura:

Manažer potřebuje dobré vzdělání v každém oboru

Manažerské pozice jsou potřebné v každém oboru včetně strojírenství. Je dobré, pokud má člověk na takovém místě aspoň základní znalosti i z daného odvětví, avšak excelovat by měl zejména v managementu, soft skills a dalších klíčových dovednostech. Ale kde tyto znalosti vzít?

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Vysoké školy tyto pro pracovní kariéru nezbytné poznatky svým studentům často nepředávají. Naštěstí je dnes bez problémů možné, se ke studiu kdykoliv během života vrátit. Jednou z nejoblíbenějších forem celoživotního vzdělávání pro manažery v jakémkoliv oboru je studium MBA.

Čím se MBA liší od vysokoškolského vzdělání?

Titul MBA  získáte po úspěšném absolvování profesního vzdělávacího programu, uvádí se vždy za jménem. Od klasického akademického vzdělání se liší zejména svým praktickým zaměřením a časovou flexibilitou. Studovat se dá prakticky odkudkoliv. Věk studentů není nijak omezený, a tak se během studia setkávají jak podnikatelé s mnohaletou praxí, tak mladí začínající nadšenci z mnoha různých oborů.

Kde se dá studovat?

Jednou z tradičních institucí, která se poskytováním manažerského vzdělávání zabývá je Cambridge Business School  O její kvalitě vypovídá, mimo jiných, i to, že se může pyšnit řadou českých i mezinárodních akreditací od významných organizací, namátkou jmenujme Ministerstvo vnitra ČR, International Education Society London, Accreditation Council for Business Schools and Programs či Hospodářskou komoru ČR. CBS poskytuje vzdělávání v patnácti programech, můžete se věnovat Managementu a leadershipu, Strategickému managementu, Marketingu a public relations, Personálnímu managementu a dalším.

Cambridge Business School s.r.o.

Tým Cambridge Business School s.r.o. chápe pracovní vytížení svých studentů a proto nabízí možnost si studium uzpůsobit vlastním časovým možnostem. Na míru připravené e-learningové prostředí doplňují čtyři sobotní přednášky a semináře, účast na nich sice není povinná, ale nesmírně obohacující a prospěšná.Během těchto setkání dochází k navázání pracovních, ale také přátelských kontaktů, jsou vykládány různé případové studie, diskutuje se, vyměňují se zkušeností, v přátelské atmosféře se naučíte nově nabyté znalosti využívat v praxi. Samozřejmostí je, že lektoři ochotně ozřejmí jakékoli nejasnosti, na které můžete během samostudia narazit. 

Další články

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: