Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Měřicí ramena Absolute Arm slaví 10 let
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Měřicí ramena Absolute Arm slaví 10 let

Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon slaví desetileté výročí měřicích ramen Absolute Arm. Přesně před deseti lety byly tyto mobilní systémy uvedeny na trh. Od té doby se zařadily mezi jedny z nejpopulárnějších měřicích systémů, zejména díky své univerzálnosti a snadnému použití ve výrobním prostředí.V květnu 2010 byly ve světě představeny patentované absolutní enkodéry a sondy s opakovatelným nasazením, které z měřicích ramen Absolute Arm učinily nejpřesnější a uživatelsky nejpřívětivější ramena na trhu.

Systémy jsou neustále vylepšovány tak, abych vyšly vstříc nepřetržitě měnícím se požadavkům zákazníků. Ramena Absolute Arm jsou prvními měřicími systémy, které jsou vybaveny plošným skenerem se strukturovaným světlem. Mají jedinečný systém vyvážení Zero-G a otočné rukojetě, jejich konstrukce využívá karbonových trubek pro zajištění pevnosti a tepelné stability za jakýchkoliv okolních podmínek a disponují multifunkčním modulárním zápěstím a pohodlným OLED displejem. Přesnost dotekového měření činí až 6 µm, přesnost skenovacího systému až 43 µm.

Společnost Hexagon k tomuto výročí připravila speciální nabídku s mimořádnou výroční slevou na všechny systémy Absolute Arm. Pro více informací kontaktujte lokální pobočky Hexagon Metrology s.r.o. v Praze a Bratislavě na níže uvedených kontaktech. Tato nabídka platí v květnu a v červnu 2020.

E: info.cz.mi@hexagon.com
T: +420 272 680 830 - PRAHA
T: +421 232 600 026 – BRATISLAVA


Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřicích zařízení a řešení pro zpracování naměřených dat. Poskytuje průmyslové měřicí systémy pro všechny oblasti a společnosti, ve kterých je zapotřebí měření rozměrů a tvarů výrobků a ve kterých se zároveň s naměřenými daty dále pracuje. Naše řešení nachází uplatnění v celé řadě oblastí: automobilový a letecký průmysl, dopravní a zemědělská technika, energetika, elektronika, medicínské technologie, těžký průmysl, obrábění a mnoho dalších.

Více informací na hexagonmi.com

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Další články

Měření ve strojírenství

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: