Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Moskva ve znamení trubek a drátů
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Moskva ve znamení trubek a drátů

Oblíbené příležitosti k setkání lidí z branží trubek a drátů se v roce 2019 uskuteční v Moskvě, ale v rozdílných termínech. Přední ruský veletrh drátů a kabelů – wire Russia – se zde uskuteční od 18. do 20. června 2019, zatímco kombinace veletrhů Tube Russia / Metallurgy Russia / Litmash Russia se bude konat o měsíc dříve. Na rozsáhlé ploše moskevského veletržního areálu Krasnaya Presnya očekávají pořadatelé v obou případech rekordní účast.

Již od 14. do 17. května 2019 otevře areál své brány návštěvníkům veletržního tria Tube Russia, Metallurgy Russia a Litmash Russia. Představí se zde celé spektrum od výroby, zpracování a opracování trubek, rour a surovin až po stroje a příslušenství pro slévárenský průmysl a metalurgii.

Organizátorem veletržního tria je Messe Düsseldorf GmbH, její ruská dceřiná společnost Messe Düsseldorf Moscow a ruský partner Metal Expo.
Také v roce 2019 se počítá se silnou účastí, pořadatelé očekávají 250 vystavovatelů z 20 zemí. Odborní návštěvníci přicházejí primárně z Ruska, dále ze sousedních států bývalého Sovětského svazu a dalších evropských zemí.

Čím dál větší zájem

Zastavme se nyní u wire Russia. Ten se ještě v roce 2017 uskutečnil společně se třemi výše uvedenými odbornými veletrhy. Letos bude uspořádán opět v Moskvě, ale o měsíc později – od 18. do 20. června 2019 – jako samostatná akce. Důvodem osamostatnění je narůstající počet vystavovatelů z oborů stroje a zařízení na výrobu drátů a kabelů a omezené výstavní plochy v květnovém termínu na moskevském výstavišti.

Vedle mnoha vystavovatelů z Ruska a sousedních zemí se budou prezentovat vystavovatelé z Německa, Belgie, Nizozemí, Francie, Velké Británie, Rakouska, Švýcarska a Itálie, kteří budou nabízet své produkty a služby ruskému trhu, navazovat nové obchodní vztahy a prohlubovat existující kontakty.


Ve spolupráci s místním partnerem Joint-Stock Company VNIIKP pořádá společnost Messe Düsseldorf i v roce 2019 veletrh wire Russia společně se svojí dceřinou společností Messe Düsseldorf Moscow.

Na veletrhu představí stroje a zařízení na výrobu a zušlechťování drátů, techniku pro tváření, techniku pro výrobu pružin, stroje na oplétání kabelů, nástroje a pomocné materiály pro technologie nebo inovace z oblasti měřicí, řídicí a regulační techniky. Kromě toho zde budou předvedeny všechny druhy drátů, ať už půjde o válcované, holé, dráty na mříže, speciální dráty, kabely, či plechy.

Investice na obzoru

I přes zdrženlivé vyhlídky růstu v roce 2019 by měly investice soukromého sektoru a digitalizace hospodářství poskytnout rozhodující impulzy pro ruské hospodářství.
Proto jsou stroje a zařízení na výrobu produktů z oblasti drátů a kabelů žádané a najdou uplatnění jak ve stavebnictví, tak i v oblasti digitalizace.
 

Další informace ke všem čtyřem odborným veletrhům lze nalézt na příslušných internetových portálech.
 


Očekávání jsou velká. Pořadatelé počítají s hojným počtem odborných návštěvníků, kteří se budou v obou případech během tří veletržních dnů informovat o inovacích v tomto sektoru.


Messe Düsseldorf

hana.janisova@mmspektrum.com

 

Další články

Novinky z veletrhů a výstav
Materiály konstrukční nekovové
Materiály konstrukční kovové

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: