Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Nová pobočka společnosti Linde MH
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Nová pobočka společnosti Linde MH

Společnost Linde Material Handling Česká republika slavnostně otevřela 26. září 2019 svou novou pobočku v Hradci Králové. Usnadní tak přístup ke svým službám zejména zákazníkům z regionu Hradecka a Pardubicka.

Nová pobočka se nachází v bývalém areálu podniku ČKD v místní části Plotiště nad Labem. V areálu s plochou přes 7 000 m2 je k dispozici nová moderní hala, kde budou poskytovány servisní služby, jež zahrnují větší opravy, pronájem či prodej nové i repasované manipulační techniky, jakož i komplexní služby v oblasti intralogistiky. Jedná se již o šestou regionální kamennou pobočku, kterou společnost v České republice má. Jak během zahájení uvedl David Čepek, jednatel a ředitel společnosti Linde Material Handling Česká republika, regionálním přístupem společnost přispívá ke snižování celkové zátěže životního prostředí, protože vozíky jsou k dispozici tam, kde se používají a odpadá tak nutnost jejich přepravy. Další výhodou pobočky je velmi dobrá dopravní dostupnost jak z města, tak i z blízké dálnice D11.

Pásku spolu slavnostně přestřihli obchodní ředitel Ing. Pavel Osička (vlevo) a Bc. David Čepek, jednatel společnosti.


Nová pobočka Linde MH v Hradci Králové

Program pro pozvané zákazníky a novináře zahrnoval představení pobočky a poskytovaných služeb, následovalo slavnostní přestřižení pásky a přípitek nealkoholickým sektem, který symbolizoval důraz na bezpečnost, jež je pro Linde MH jednou z priorit. Přítomní hosté si během dne prohlédli také novou techniku včetně zcela nových modelů vychystávacích vozíků, ale i repasovanou manipulační techniku, kterou si zároveň do své firmy mohli zakoupit. Odborný program proběhl v přátelské atmosféře a odlehčila jej krátká talkshow Lucie Macháčkové.


Pohled do interiéru haly s vystavenou manipulační technikou

 

Pavel Marek
pavel.marek@mmspektrum.com
www.mmspektrum.com/navsteva/spolecnost-linde-mh-otevrela-novou-pobocku.html

 

 

Další články

Logistika/ manipulační/ dopravní technika

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: