Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Poslední novinky v upínací technice
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Poslední novinky v upínací technice

Jedním z témat oblíbených odborných seminářů bylo ještě v loňském roce věnováno novinkám v oblasti upínací techniky. Společně s firmou Gressel byl připraven ve WNT Technickém centru ve Velkém Meziříčí odborný seminář, věnovaný právě upínací technice a novinkám v tomto segmentu.

Jedno z témat oblíbených odborných seminářů bylo ještě v loňském roce věnováno novinkám v oblasti upínací techniky. Společně s firmou Gressel byl v technickém centru WNT ve Velkém Meziříčí připraven odborný seminář, věnovaný právě upínací technice a novinkám v tomto segmentu.

Švýcarská společnost Gressel patří v oblasti upínací techniky ke světové špičce. S jedenácti tisíci standardních komponentů nabízí celosvětově největší sortiment upínací techniky a uchopovacích systémů. Celkový program uchopovací techniky obsahuje přes čtyři tisíce komponentů. K okruhu zákazníků patří mimo jiné významné nadnárodní společnosti působící v oboru strojírenství, investic, automatizace a montážní manipulace, stejně jako všechny známé automobilky a jejich dodavatelé.


Zahájení odborného semináře v technickém centru WNT

Společnost Ceratizit Česká republika nabízí produkty společnosti Gressel také svým zákazníkům. Široké spektrum upínáků si tak mohli vyzkoušet přímo v praxi v technickém centru WNT. Připravena pro ně byla celkem čtyři stanoviště, na kterých probíhaly praktické ukázky práce a možnosti využití této techniky. Představeny byly i poslední novinky v této oblasti včetně vysoce flexibilního dvojitého svěráku D2 s mnoha možnostmi upnutí velkých i malých dílů nebo 5osý svěrák Grepos-5X-C, rozšiřující osvědčenou řadu s výkonem, který nastavuje nové standardy.

Že je o toto téma mezi firmami zájem, potvrdila i účast na tomto odborném semináři – přes čtyřicet firem si nenechalo ujít tuto skvělou příležitost.


Praktické ukázky techniky Gressel

V případě zájmu o uspořádání odborného školení mohou firmy kontaktovat společnost Ceratizit nebo je možné obrátit se přímo na technického poradce. Přehled uskutečněných seminářů a odborných školení je uveden na internetových stránkách společnosti Ceratizit v sekci Vzdělávání. Možné je také připravit seminář na míru podle konkrétních požadavků.

Ceratizit Česká republika

Ing. Jan Gryč

josef.chalupa@ceratizit.com

techtraining-cz@ceratizit.com

https://www.wnt.com/cz/firma.html


 

Další články

Nástroje pro obrábění / řezné materiály
Obráběcí stroje a technologie

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: