Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Profesionální vybavení pro dílny a obrobny
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Profesionální vybavení pro dílny a obrobny

Společnost Hoffmann Group přináší na trh svůj nový katalog 2019/2020 a s ním více než 9 000 produktových novinek. Nejnovější vydání očekávané encyklopedie kvalitního nářadí, zařízení provozů a osobních ochranných prostředků (OOP) zahrnuje více než 85 000 artiklů a nabízí tak ještě rozsáhlejší sortiment výrobků z jednoho zdroje.

Katalog je k dispozici v 18 jazycích a platí od 1. srpna 2019. Od tohoto data jsou všechny výrobky dostupné také v e-shopu společnosti.

Zařízení provozů a výdejní automaty

Významnou část změn tvoří oblast zařízení provozů (37 %), která poprvé představuje kompletní řadu Garant GridLine. U Garant GridLine jsou všechny pracovní stoly, dílenské skříně, dílenské vozíky a veškeré příslušenství navrženy se stejným rozměrovým rastrem 25 mm. Jednotlivé komponenty tak tvoří stavebnicový systém, kde vše do sebe zapadá a kde existuje velké množství možných kombinací. Další důležitý nový přírůstek do katalogu je z oblasti prodejních automatů: schránková skříň Garant Tool24 Locker s mimořádně velkými přihrádkami pro kontrolované odběry jednotlivých kusů například elektrického nářadí, přístrojů k zapůjčení nebo artiklů OOP.
Nový katalog Hoffmann Group 2019/2020 je již k dispozici a platí od 1. srpna 2019.

Nástroje pro obrábění a měřicí technika

Také u obráběcích nástrojů je mnoho nového – přibližně 38 procent inovací připadá právě na tuto oblast. K nejvýznamnějším z nich patří středicí svěrák Garant Xtric, řada fréz Garant Master Alu a nová řada nástrojů Garant Master Tap Inox pro obrábění závitů v nerezových ocelích.
V oblasti „Ruční nářadí a měřicí technika“ jsou k dispozici rovněž velmi atraktivní novinky, jako například nová verze měřicího mikroskopu Garant MM1 s až desetinásobným zorným polem a digitální posuvné měřítko Garant IP67 s datovým výstupem, které nedávno získalo cenu Red Dot Design Award. Paličkou Garant s měkkým čelem rozšířila Hoffmann Group své portfolio ručního nářadí a v oblasti osobních ochranných prostředků optimalizovala nabídku přidáním 942 nových katalogových položek.

Jako vedoucí evropský systémový partner pro kvalitní nářadí nabízí Hoffmann Group profesionálním uživatelům nadále rozsáhlý a pečlivě přepracovaný sortiment vybraných kvalitních nástrojů, zařízení provozů a OOP, sdružený v jediném katalogu 2019/2020 a e-shopu.

Hoffmann Group

D.Sieberova@hoffmann-group.com

www.hoffmann-group.com

Další články

Bezpečnost práce a požární ochrana
Všeobecné strojírenství
Měření ve strojírenství
Renovace a údržba
Nástroje pro obrábění / řezné materiály

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: