Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Průmyslové lepení není jen spojování materiálů – jak to vidí Kaletech
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Průmyslové lepení není jen spojování materiálů – jak to vidí Kaletech

Představujeme vám dodavatele nejkvalitnějších technologií pro průmyslové lepení, českou společnost Kaletech, která dodává technologie švýcarského výrobce Robatech. Svým klientům nabízí mnohaleté zkušenosti při aplikacích průmyslových lepidel napříč různými odvětvími průmyslu.Jedná se zejména o technologie pro aplikaci lepidla s možností sprejování, nanášení v housenkách, bodech, nebo celoplošným nánosem.

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nyní rozšiřuje společnost Kaletech portfolio svých služeb. Svým klientům se postará o poradenství, výběr vhodného lepidla, testování, zajištění malosériové výroby, dodávku technologie a následný servis či zapůjčení zařízení. Konkrétní řešení je klientovi navrženo vždy po důkladné vstupní analýze jeho potřeb a záměrů.

Lidský faktor ve hře

Společnost vsadila nejen na špičkové technologie, ale ve hře je stále přítomen i lidský faktor. Přemýšlení, naslouchání, předvídání a dlouholeté zkušenosti. Jen tak je schopna zákazníkům zodpovědně doporučit technologii, která odpovídá jeho záměrům, potřebám výroby, a to v dlouhodobém horizontu. Nedílnou součástí celého procesu je důkladné proškolení obsluhy a údržby. Již dávno neplatí, že vyhrává ten, kdo rychle prodá. Filosofie společnosti nepřipouští, aby realizovala obchod, o němž  jsou její odborními přesvědčeni, že by klienta v dlouhodobém horizontu poškodil (např. kvůli zbytečným nákladům na spotřebu lepidla, či servis a údržbu). Cílem je dlouhodobé a profesionální partnerství.


Ke každé zakázce je přistupováno jako k výzvě. Půjde o ruční pracoviště nebo automatizovanou výrobu? Jaké lepidlo se bude aplikovat a jakým způsobem? Kaletech řeší tyto situace ve spolupráci s experty, kteří doporučí vhodné lepidlo nebo dokonce vyvinou produkt s patřičnými adhezivními vlastnostmi.

Více o službě lepení na www.rostick.cz.

Konzultací, výběrem vhodné lepící technologie a zařízení, nastavením množství a varianty lepidla však celý proces nekončí.

Další služby pro zákazníky: Servis a půjčovna

Servisní služby jsou pro společnost Kaletech samozřejmostí a základním kamenem vztahu s klientem. Dokáže vyjít vstříc i klientům poptávajícím pomoc se servisem jiné než společností dodané technologie. Umí s rozvahou řešit i pro vedoucího výroby nebo technologa stresové situace, kdy dojde k výpadku výroby kvůli poškozenému zařízení.

Druhým podpůrným pilířem služeb pro zákazníky jsou služby Půjčovny lepících technologií. Zákazníci mají možnost si na přechodnou dobu zařízení půjčit a otestovat jej bez nutnosti přenastavení výrobní jednotky či přerušení výroby.

Testovací centrum průmyslového lepení

Převíjení, laminace a lepení materiálu na rolích zajišťuje Kaletech ve svém Testovacím centru. Vítáni jsou všichni klienti, kteří si chtějí otestovat vlastní výrobu nebo bezplatně zkonzultovat dostupné varianty spojování materiálů pomocí lepidla.


Průmyslové lepení je naše herní pole. Spolu s našimi zákazníky hrajeme první ligu a zveme do hry i Vás! I Vy budete vítáni! 

Více na stránkách společnosti www.kaletech.cz nebo v krátkém videu:

 

Další články

Výzkum/ vývoj
Technologie spojování/ dělení materiálů

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky


Sledujte nás na sociálních sítích: