Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Řezné nástroje v Brně
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Řezné nástroje v Brně

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně je letos netrpělivě očekáván mimo jiné i zájemci o novinky a trendy v oblasti řezných nástrojů, materiálů a jejich povlaků pro obrábění, stejně jako například v oblasti maziv či řezných kapalin.

„Vystavovatelé řezných nástrojů budou umístěni v pavilonu F a návštěvníci se mohou těšit na to nejlepší, co je v tomto oboru k vidění,“ konstatuje Michalis Busios, ředitel veletrhu MSV a dodává: „Nástroje vystaví jak čeští výrobci, tak zástupci zahraničních firem. Tématem řezných nástrojů se samozřejmě bude zabývat i doprovodný program.“


Podle Ing. Petera Kunáka, jejího regionálního manažera Hoffmann Group pro Českou republiku, je i v tomto oboru stálým tématem úspora času. 

V roli vystavovatele právě z této oblasti se na MSV chystá i společnost Hoffmann Group. Podle Ing. Petera Kunáka, jejího regionálního manažera pro Českou republiku, je i v tomto oboru stálým tématem úspora času.

„Naše společnost reaguje rozšířením produktových řad soudečkových fréz a TK fréz Garant Master, dále zavedením nové produktové řady Garant Power Q,“ konkretizuje. „Soudečkové frézy jsou nyní rozšířené o frézu PPC na hliník, stejně jako o nový komolý kónický tvar. Tento tvar umožňuje dokončování spodních ploch na obrobcích. Obrábění je tak časově úsporné a zaručuje vyšší kvalitu povrchu. Čas šetří i naše frézy s vysokým posuvem Garant Power Q, vyznačující se velkým objemem odebraného materiálu za čas, stejně jako vysokou procesní spolehlivostí. Materiálem, který v dnešní době získává stále na větší důležitosti, je titan. Právě z tohoto důvodu jsme rozšířili produktovou řadu Garant Master o výkonné a procesně spolehlivé TK frézy HPC s mimořádně dlouhou životností.“

O kvalitní nástroje a nářadí se podle jeho slov musí dbát a mít na paměti jejich bezpečné uložení. Právě na veletrhu MSV v Brně proto představí Hoffmann Group svoji novou řadu zařízení provozů Garant GridLine, spočívající v bázi jasného plánování a jednotného dělení.


O kvalitní nástroje a nářadí musí dbát a mít na paměti jejich bezpečné uložení.

Hana Janišová

jpalupa@bvv.cz

Další články

Novinky z veletrhů a výstav

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: