Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Snadnější úklid na pracovišti
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Snadnější úklid na pracovišti

Mokro, bláto, prach a nečistoty, spojené především s podzimním obdobím, podlahám škodí. To se týká obzvláště vstupních prostor, hal a průchodů, kde se nejčastěji pohybují zaměstnanci, zákazníci a dodavatelé. Špína ulpívá na botách a dostává se tak zvenku dovnitř. Tomu se nedá vyhnout. Správným výběrem rohoží však mohou zůstat podlahy uchráněny před nepřízní počasí a dalšími vlivy.

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Praktické rohože během podzimního období výrazně usnadní práci. Rohože pečují o čistotu v podniku. Musí se však pravidelně prát. Velké ulehčení proto nabízí kompletní servis společnosti MEWA. Špinavé rohože vyzvedne, vypere a přiveze zpět čisté.

Čím se vyznačuje kvalitní rohož?

•    pohlcuje hodně vlhkosti
•    odstraňuje nečistoty z podrážek bot
•    neklouže a neshrnuje se
•    má správnou velikost
•    dobře vypadá

MEWA nabízí robustní štětinové rohože s dvojitým systémem vláken pro mimořádně zatěžované podlahy v podnicích. Jemná vlákna pohlcují vlhkost, hrubé štětiny odstraňují špínu z podrážek bot. Díky speciální vrstvě na spodní straně zůstanou rohože pevně ležet na svém místě. MEWA má navíc ve svém sortimentu rohože pro nejrůznější využití v každém ročním období. Všechny jsou dostupné v klasické antracitové barvě a v různých velikostech.

Šetří čas, námahu a náklady

Kde jsou rohože, tam se nemusí tak často vytírat podlaha, což šetří čisticí prostředky, vodu a kromě toho také pracovní síly. Kompletní servis od MEWY nabízí ale ještě další ulehčení. Rohože jsou v pravidelných intervalech a v dohodnutých termínech vyzvedávány, vyprány a znovu dodávány do podniků čisté. Nabídku využívá mnoho společností. MEWA vypere každý rok ve svých vlast-ních pracích linkách 2,3 miliony rohoží.

                   
Rohože s kompletním servisem MEWA. V pravidelných intervalech a dohodnutých termínech jsou vyzvednuty, vyprány a čisté znovu dodány. (Obrázky MEWA).

MEWA Textil-Management

Společnost MEWA se svými 44 pobočkami zásobuje podniky po celé Evropě pracovním a ochranným oblečením, čisticími utěrkami pro průmyslové využití, rohožemi, ale také kompletním systémem služeb pro čištění součástek. Výrobky pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci je možné objednat v katalogu. O více než 180.000 živnostníků, řemeslníků a zákazníků z oblasti průmyslu, obchodu nebo gastronomie se stará zhruba 5.200 zaměstnanců.

Sledujte společnost MEWA na Twitteru: twitter.com/mewa_cz

www.mewa.cz

Více o společnosti MEWA naleznete na https://www.mewa.cz/newsroom/vsechna-videa/

Další články

Ekologie
Renovace a údržba

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: