Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Více nástrojů s novým týmem v novém katalogu
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Více nástrojů s novým týmem v novém katalogu

Prostřednictvím tohoto nového katalogu prezentuje nový tým Team cutting tools skupiny Ceratizit své rozšířené produktové portfolio čítající až 60 000 nástrojů určených výhradně pro třískové obrábění. Pod názvem Team cutting tools spojili své síly čtyři obchodní značky: Cutting Solutions by Ceratizit, Komet, WNT a Klenk. Společně tak nabízejí svým zákazníkům nejkomplexnější sortiment nástrojů, technických řešení a služeb.

Čtyři odborníci v jednom týmu

Sloučení čtyř předních značek s celosvětovou působností do jednoho týmu přineslo na trh obráběcích nástrojů silného a kompetentního partnera orientovaného na třískové obrábění. Výsledkem technické provázanosti, know-how a odborných dlouholetých zkušeností jednotlivých společností je první společný katalog, který obsahuje vysoce kvalitní řezné nástroje určené pro širokou oblast aplikací. Team cutting tools spojuje sortiment nástrojů od všech čtyř obchodních značek a v novém katalogu jsou produktové skupiny nástrojů označeny dle jejich názvu.

Čtyři značky v jednom katalogu

Produktová značka Ceratizit zastřešuje nástroje s vyměnitelnými břitovými destičkami, které se vyznačují vysokou kvalitou, a to především díky dlouholetým zkušenostem v oblasti vývoje a výroby nástrojů ze slinutých karbidů.

Produktová značka Komet je na trhu lídrem v oblasti vrtání, vystružování a vyvrtávání. Dále pod ní najdete efektivní nástrojová řešení pro náročné operace a také mechatronické nástroje známé pod názvem KomTronic. Uživatelé, kteří se zajímají o vrtáky s vyměnitelnými destičkami, přesné a výkonné výstružníky, záhlubníky a nástroje na vyvrtávání, by se měli v novém katalogu zaměřit právě na tuto značku. Dalším produktem Kometu je ToolScope, který poskytuje uživatelům možnost digitálně kontrolovat jejich obráběcí proces s vysokou efektivitou.

Nástroje pod značkou WNT jsou synonymem pro širokou oblast produktů a aplikací. Pod touto značkou jsou v katalogu zahrnuty nejen všechny rotační řezné nástroje ze slinutých karbidů a z nástrojových HSS ocelí, ale i veškeré nástrojové držáky a upínače, včetně špičkových svěráků a upínacích řešení pro upínání obrobků.
Díky značce Klenk má Ceratizit Group ve svém portfoliu výrobce vysoce kvalitních nástrojů, speciálně šitých na míru zákazníkům z letectví a kosmonautiky, kde se především obrábí dílce ze speciálních ocelí a slitin. Jedná se především o monolitní speciální nástroje pro vrtání, vystružování, srážení hran apod.

Snadná cesta k výběru nástroje

Nový katalog nabízí dosud nevídaný rozsah a množství kombinací různorodých kvalitních produktů pro třískové obrábění rozdělených do 18 kapitol. Struktura katalogu a úvodní přehled je v každé kapitole situován tak, aby uživatelé jednoduše a rychle našli vhodný nástroj, odpovídající příslušenství a optimální řezná data. Při přípravě nového katalogu spojujícího čtyři produktové značky bylo dbáno na to, aby nástroje, například VBD a utvářeče, byly označeny názvy užívanými v předešlých katalozích, aby tak byla zákazníkům usnadněna orientace při výběru nástroje. To samozřejmě platí i pro vyhledávání nástroje v našem Online shopu, kde mají zákazníci k dispozici ještě širší sortiment nástrojů a také ucelené informace k nim, včetně skladové dostupnosti, ceny a historie objednávek apod. Team cutting tools tak nabízí snad nejrozšířenější produktový sortiment v oblasti třískového obrábění vůbec, a díky kompletnímu produktovému spektru může předložit ideální nástrojové řešení pro téměř jakoukoliv aplikaci.


Čtyři odborníci, čtyři značky, nespočet aplikací, jeden sortiment – to je nový katalog Ceratizit Group pro řezné nástroje. Nyní jej lze objednat na stránkách cuttingtools.ceratizit.com.

Vyžádejte si nový katalog

Díky širokému výběru kvalitních řezných nástrojů, technických informací a praktických doporučení patří tento katalog k referenčním katalogům pro třískové obrábění. Chcete-li mít k dispozici zkušenosti a kompletní sortiment skupiny, vyžádejte si nový katalog zdarma u svého technicko-obchodního zástupce, nebo zavolejte na bezplatnou telefonní linku 800 555 666 pro Českou republiku a 0800 606 666 pro Slovensko. Katalog si také můžete objednat on-line vyplněním objednávkového formuláře, který je k dispozici na stránkách https://cuttingtools.ceratizit.com/cz/cs/katalog.
Ceratizit Česká republika

Ing. Jan Gryč

lucie.filova@ceratizit.com

www.ceratizit.com

Další články

Nástroje pro obrábění / řezné materiály

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: