Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Vstupenka na EMO Hannover 2019 zdarma!
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Vstupenka na EMO Hannover 2019 zdarma!

Ve spolupráci s odborným svazem německých výrobců obráběcích strojů VDW (Verein Deutscher Werkzeugmaschinenfabriken) a českým zastoupením Deutsche Messe CZ vám opět nabízíme opět bezplatné permanentní elektronické vstupenky, podléhající registraci přes internetovou stránku veletrhu (eTickets) - platné po celou dobu konání veletrhu.

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Zde je odkaz pro získání bezplatných permanentních elektronických vstupenek (eTickets).  Kliknutím na odkaz se dostanete přímo k registračnímu formuláři, přes který si zaregistrujete/aktivujete elektronickou vstupenku (eTicket).

Po zaregistrování/aktivaci obdrží každý z návštěvníků veletrhu od pořadatelů veletrhu na svůj e-mail uvedený při registraci/aktivaci v příloze v pdf souboru jednu bezplatnou permanentní vstupenku na své jméno, kterou si vytiskne ve formátu A4 na tiskárně počítače a předloží ji při vstupu na výstaviště. Tuto bezplatnou permanentní elektronickou vstupenku (eTicket) je zapotřebí online registrovat/aktivovat přes uvedený odkaz již před návštěvou veletrhu!

Jízdenka na MHD

Po úspěšné registraci/aktivaci bezplatné permanentní elektronické vstupenky (eTicket) bude pro každého návštěvníka připravena ke stažení bezplatná jízdenka na veřejnou dopravu v Hannoveru (GVH region) po dobu konání veletrhu, která bude vystavená na jeho jméno uvedené při registraci. Před nástupem jízdy je pouze zapotřebí na přední straně bezplatné jízdenky na veřejnou dopravu v Hannoveru vždy vyznačit příslušné datum, kdy využije návštěvník jízdenku na místní dopravu k cestě na veletrh (zakřížkovat/zakroužkovat odpovídající políčko s datem - uvedeny jsou všechny dny v době konání veletrhu, tedy od 16. do 21. 9. 2019).

Příklad jízdenky, pro zvětšení klikněte na obrázek

Plán výstaviště

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Přejeme vám příjemnou a inspirativní návštěvu veletrhu EMO Hannover 2019!

Další články

Novinky z veletrhů a výstav
Exportní příležitosti
Nástroje pro obrábění / řezné materiály
Obráběcí stroje a technologie

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: