Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Vstupenka na Hannover Messe 2020 zdarma!
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Vstupenka na Hannover Messe 2020 zdarma!

Kdo se chystá na veletrh HANNOVER MESSE, chce zažít budoucnost live. Vedoucí světový veletrh svým návštěvníkům ukazuje cestu k propojenému, automatizovanému a globálnímu průmyslu.

Nadcházející ročník se bude konat v německém Hannoveru v termínu 20. až 24. dubna 2020.

Vstupenka zdarma!

I v letošním roce naše redakce ve spolupráci s českým zastoupením Deutsche Messe CZ nabízí bezplatné permanentní elektronické vstupenky, podléhající registraci přes internetovou stránku veletrhu (eTickets) - platné po celou dobu konání veletrhu. Zde je odkaz pro získání bezplatných permanentních elektronických vstupenek (eTickets) k návštěvě veletrhu HANNOVER MESSE 2020:

https://www.hannovermesse.de/en/application/registration/ticket/?XfFyL=
 

Návod

Kliknutím na odkaz se dostanete přímo k registračnímu formuláři, přes který si elektronické vstupenky (eTickets) zaregistrujete/aktivujete. Po zaregistrování/aktivaci obdržíte od veletržní správy Deutsche Messe v příloze e-mailu v pdf souboru osobní vstupenku na Vaše jméno, kterou si vytisknete ve formátu A4 na tiskárně a předložíte ji při vstupu na výstaviště.

Pro získání bezplatné elektronické vstupenky je zapotřebí předchozí online registrace/aktivace, kterou doporučujeme provést již před návštěvou veletrhu. Elektronické vstupenky (eTickets) jsou permanentní vstupenky platné po celou dobu konání veletrhu.  V případě použití veřejné dopravy v Hannoveru (GVH region) je třeba opatřit si před nástupem jízdy jízdenku. Elektronické vstupenky (eTickets) nejsou platné jako jízdenky pro veřejnou dopravu.

Další informace k registraci vstupenek jsou k dispozici na internetové stránce http://www.hannovermesse.de/en/get-tickets/.

Program

Vedoucí světový průmyslový veletrh Hannover Messe představí v rámci zastřešujícího tématu Industrial Transformation všechna aktuální témata průmyslu, jako jsou Průmysl 4.0, umělá inteligence, 5G nebo smart logistics. Výstavními oblastmi veletrhu jsou: Future Hub, Automation, Motion & Drives, Digital Ecosystems, Energy Solutions, Logistics a Engineered Parts & Solutions. Program veletrhu doplní přes 80 konferencí a fór. Partnerskou zemí veletrhu je Indonésie.

Bližší informace o veletrhu najdete na internetové stránce veletrhu www.hannovermesse.com.

Veletrhu HANNOVER MESSE se zúčastňuje každoročně asi 50-60 vystavovatelů z České republiky na ploše 700 až 1.000 m2.


Foto Hannover Messe

Další články

Novinky z veletrhů a výstav
Exportní příležitosti
Automatizace, regulace
Obráběcí stroje a technologie
Technologie tváření, slévárenství

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: