Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Zvyšte potenciál svého 2D CAD softwaru!
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.
Nomenklatura: CAD/CAM/CAE/CIM

Zvyšte potenciál svého 2D CAD softwaru!

Stále příliš mnoho firem přichází o své finanční prostředky tím, že sice využívají nové technologie, ale ty nezvyšují jejich celkový potenciál. V takovém případě pomůže aplikace DraftSight od Dassault Syst?mes. Pomocí tohoto softwaru lze spouštět stávající DWG soubory a vytvářet nové za zlomek nákladů oproti jiným CAD řešením.

Více než jeden milion uživatelů po celém světě důvěřuje aplikaci DraftSight při vytváření 2D nákresů, jejich zpracování, zobrazování a označování stejně jako při správě a zjednodušení výměny 2D dat.


DraftSight Professional
Pro zvětšení klikněte na obrázek.

Dvě verze softwaru DraftSight

Software je k dispozici ve dvou verzích. Aplikace DraftSight Professional je vhodná pro inženýry, architekty a uživatele CAD, kteří hledají profesionální aplikaci pro 2D projektování. Naopak verze DraftSight Enterprise je ideální pro velké firmy, které kromě výkonnosti DraftSight Professional vyžadují také síťové licence a technickou podporu.


DraftSight Enterprise
Pro zvětšení klikněte na obrázek.

Dvojí výhoda

DraftSight poskytuje rozsáhlé funkce, pomocí nichž lze zvýšit produktivitu a zlepšit poměr cena/výkon. Firmy využívající tuto aplikaci mají dvojí výhodu: mohou dosahovat vyššího výnosu z používání svého stávajícího 2D CAD softwaru, a navíc mohou investovat uspořené prostředky do nových technologií – například pro 3D konstruování, simulace, správu produktových dat (PDM) nebo správu životního cyklu produktu (PLM).

 

Pomocí DraftSight lze spouštět a vytvářet DWG soubory za zlomek nákladů oproti jiným CAD řešením.
Pro zvětšení klikněte na obrázek.

Dassault Systèmes

marcela.vichnarova@grayling.com

www.draftsight.com

Další články

CAD/CAM/CAE/CIM

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: