Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů

Digitální podnik budoucnosti

Budování digitálního podniku příští generace není o technologiích, ale o změně. A není to otázka jestli, nýbrž kdy a jak. Digitální transformace totiž není o slovu digitální. Digitální ekonomika je primárně zaměřena na uspokojování zákaznických potřeb ve výrazně širším a zásadně jiném kontextu než dříve, a to díky novým exponenciálním technologiím.

O úskalích budování digitálního podniku si v rámci seriálu Digitální podnik budoucnosti budeme povídat s Ing. Liborem Witasskem, MBA, transformačním manažerem firem, dlouhodobě se specializujícím na oblast kybernetiky druhéřo řádu se zaměřením na řízení podniku jako živého organismu.

Digitální podnik budoucnosti - díl 1.

Digitální podnik budoucnosti - díl 2. - Digitální business modely

Digitální podnik budoucnosti - díl 3. - Digitální konkurenční výhoda

Digitální podnik budoucnosti - díl 4. - Tajemství internetu věcí v digitální strategii

Digitání podnik budoucnosti - díl 5. - Klíčové schopnosti pro digitální strategii

Digitální podnik budoucnosti - díl 6. - Leadership pro ditigální podnik

Ing. Libor Witassek, MBA zastával posty transformačních manažerů v globálních korporacích, byl poradcem řady prestižních společností. V loňském roce byl jmenovaný výkonným ředitelem Nadace ZET prof. Zeleného, kde inicioval podnikatelské aktivity zajišťující dlouhodobou udržitelnost Nadace a trvalou podporu nových podnikatelských záměrů nejen v ČR, ale i ve světě.

Libor Witassek vydal knihu poznámek ze své manažerské praxe nazvané Tajemství managementu v éře turbulencí. Kniha je k dispozici jak v digitální formě, tak nově i v tištěné podobě. Zájemci si ji mohou zakoupit na příslušných portálech e-knih nebo na 
www.dcvision.cz.

Sledujte nás na sociálních sítích: