Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů

E-shop

MM publishing, s.r.o. je vydavatelství odborných technických titulů, monotematických publikací a účelových tiskovin, působící na našem trhu od r. 1997. Za dobu svého působení si vydobylo pevnou pozici mezi odbornými vydavatelstvími a měsíčník MM Průmyslové spektrum se stal nejčtenějším tuzemským strojírenským časopisem. Zejména pro svoji obsahovou kvalitu jsou také velmi ceněny odborné publikace, které jsou vydávány ve spolupráci s experty z daných strojírenských oborů.

          

 
          

Všechny publikace (mimo knihy Co se skrývá za značkou) je možné si vyzvednout osobně na adrese vydavatelství MM publishing, s.r.o. Přípotoční 1519/10A, Praha 10 - Vršovice, 2. patro.

Před návštěvou redakce nás vždy kontaktujte na telefonu 775 245 802 a domluvte si termín návštěvy.

V případě zájmu o větší počet knih stejného titulu nás kontaktujte s konkrétním požadavkem na emailu info@mmspektrum.com, zašleme vám individuální kalkulaci. Při větších odběrech poskytujeme zajímavé slevy.


NOVINKA!!!!!

Career BOOK pro každého pracovníka

 
Kniha Career BOOK pro každého pracovníka je nástrojem pro firmy a organizace, které chtějí mít úspěšné lidi v týmu. Kniha je postavena na šesti základních kompetencích, které jsou pro dosahování výsledků v roli pracovníka nezbytné. Těmito klíčovými kompetencemi jsou:
1.    Pracovník rozumí tomu, proč organizace existuje, a jaká je jeho role
2.    Pracovník ví, jakých výsledků má dosahovat, a je připraven je přinášet
3.    Pracovník je angažovaný, sám aktivně přichází s nápady, řešeními apod.
4.    Pracovník komunikuje, sdílí a ověřuje si porozumění se svými zákazníky (interními i externími)
5.    Pracovník je zodpovědný, nesvaluje vinu na druhé, je připraven přijímat zodpovědnost i za své chyby
6.    Pracovník přistupuje k interním i externím zákazníkům jako obchodník – je připraven jim přinášet výsledky své práce


Cena: 181,- bez DPH (199,- s DPH) + poštovné.
 

Knihu je možné objednat zde  nebo na e-mailové adrese: info@mmspektrum.com


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Konstrukce CNC obráběcích strojů IV.0

V pořadí již čtvrté, přepracované, vydání legendární publikace Konstrukce CNC obráběcích strojů IV.0 předkládá rozsáhlou problematiku konstrukce CNC řízených obráběcích strojů a mapuje současný stav této progresivní techniky.

Publikace byla poprvé představena na Mezinárodním strojírenskému veletrhu 2018 v Brně.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chcete obdarovat své obchodní partnery nebo známé? 
Při příležitosti významného životního jubilea profesora Milana Zeleného vyšla kniha, kterou připravoval dlouhá léta a v níž popisuje poutavě a jak jsme již z jeho role globálního profesora ekonomie zvyklí, i s velkým důrazema na detail, historické nuance, které byly stavebními kameny utváření 17. století.
Knihu  "Augustine Herrman Bohemian, První Čech v Americe můžete objednat v našem e-shopu.
 

Objednané zboží zasíláme na dobírku prostřednictvím přepravní společnosti Geis Parcel CZ.

Zboží rozesíláme pouze po uzemí České republiky.

Pro objednávky na Slovensko kontaktujte firmu MAGNET PRESS , SLOVAKIA s.r.o. 

 

 

Název Autor Váha (kg) Cena/kus (Kč) Poštovné a balné za 1 kus (Kč) Počet
Konstrukce CNC obráběcích strojů IV Prof. Jiří Marek a kolektiv
Aktualizované vydání legendární publikace Konstrukce CNC obráběcích strojů mapuje současný stav této progresivní techniky v kontextu s moderními trendy v průmyslu. Každé vydání je vždy přepracované a doplněné o poslední stav techniky CNC obráběcích strojů. Ne jinak tomu je i u tohoto čtvrtého vydání. Barevná kniha formátu A4 má 430 stran.
Design of CNC machine tools Prof. Jiří Marek a kolektiv
Anglická verze monotematické publikace Konstrukce CNC obráběcích strojů III. Celkem 9 kapitol pohlíží na obráběcí stroj v jeho celém životním cyklu od objednávky po expedici k zákazníkovi. Mapuje kompletní konstrukční proces a popisuje jednotlivé typy CNC obráběcích strojů světových výrobců po konstrukční stránce. Barevná kniha formátu A4 má 730 stran.
Career BOOK pro každého pracovníka Petr Pacher
Kniha Career BOOK pro každého pracovníka je nástrojem pro firmy a organizace, které chtějí mít úspěšné lidi v týmu. Kniha je postavena na šesti základních kompetencích, které by měl každý člen firmy znát a v rámci svého profesního života aplikovat.
Augustine Herrman, Bohemian. První Čech v Americe Prof. Milan Zelený
Kniha světově uznávaného ekonoma profesora Milana Zeleného, kterou vydal při příležitosti svého životního jubilea, je věnována příběhu významného, přesto ne známého prvního českého exulanta Augustina Herrmana, který stanul v roce 1644 na území dnešních Spojených států amerických a byl u zrodu New Yorku. Profesor Milan Zelený v ní popisuje poutavě a s velkým důrazem na detail historické nuance, které byly stavebními kameny utváření 17. století.
Řízení konstruktérů aneb o snaze nebýt šéf "magor" Jiří Marek, Robert Jindra
Kniha se pokouší sdělit obrázkovou a písemnou formou jak se nestát "magorem" v řízení specifické skupiny lidí v průmyslovém podniku - a sice konstruktérů. Publikace formátu A5 má 112 stran.
Archiv 2008 - 2011 na DVD
Dílčí archiv jednotlivých vydání MM Průmyslového spektra obsahuje články z let 2008 až 2011, 2 000 odborných článků v PDF souborech s možností fulltextového vyhledávání.
Archiv 1997 - 2011 na DVD, 15 let
Kompletní patnáctiletý archiv jednotlivých vydání MM Průmyslového spektra na DVD, 7 000 odborných článků v PDF souborech s možností fulltextového vyhledávání.
Archiv 2012 - 2015 na DVD
Kompletní archiv jednotlivých vydání MM Průmyslového spektra. 2 250 odobrných článků v PDF souborech na DVD s fulltextovým vyhledáváním.
Total x
For payment

Sledujte nás na sociálních sítích: