Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů

E-shop

MM publishing, s.r.o. je vydavatelství odborných technických titulů, monotematických publikací a účelových tiskovin, působící na našem trhu od r. 1997. Za dobu svého působení si vydobylo pevnou pozici mezi odbornými vydavatelstvími a měsíčník MM Průmyslové spektrum se stal nejčtenějším tuzemským strojírenským časopisem. Zejména pro svoji obsahovou kvalitu jsou také velmi ceněny odborné publikace, které jsou vydávány ve spolupráci s experty z daných strojírenských oborů.

 

  

 

   

 

Všechny publikace (mimo knihy Co se skrývá za značkou a anglické verze Design of CNC machine tools) je možné si vyzvednout osobně na adrese vydavatelství MM publishing, s.r.o. Přípotoční 1519/10A, Praha 10 - Vršovice, 2. patro.

Před návštěvou redakce nás vždy kontaktujte na telefonu 775 245 802 a domluvte si termín návštěvy.

V případě zájmu o větší počet knih stejného titulu nás kontaktujte s konkrétním požadavkem na emailu info@mmspektrum.com, zašleme vám individuální kalkulaci. Při větších odběrech poskytujeme zajímavé slevy.

Chcete obdarovat své obchodní partnery nebo známé? 
Při příležitosti významného životního jubilea profesora Milana Zeleného vyšla kniha, kterou připravoval dlouhá léta a v níž popisuje poutavě a jak jsme již z jeho role globálního profesora ekonomie zvyklí, i s velkým důrazema na detail, historické nuance, které byly stavebními kameny utváření 17. století.
Knihu "Augustine Herrman Bohemian, První Čech v Americe můžete objednat v našem e-shopu.
 

Knižní monografie "KONSTRUKCE CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ III" byla poprvé představena na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2014 v Brně, anglická verze Design of CNC Machine Tools pak o rok později na veletrhu EMO 2015 v Miláně.


Kompletní informace o české i anglické monografii naleznete po stiknutí tohoto tlačítka

Objednané zboží zasíláme na dobírku prostřednictvím přepravní společnosti Geis Parcel CZ.

Zboží rozesíláme pouze po uzemí České republiky.

Pro objednávky na Slovensko kontaktujte firmu MAGNET PRESS , SLOVAKIA s.r.o. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Název Autor Váha (kg) Cena/kus (Kč) Poštovné a balné za 1 kus (Kč) Počet
Augustine Herrman, Bohemian. První Čech v Americe Prof. Milan Zelený
Kniha světově uznávaného ekonoma profesora Milana Zeleného, kterou vydal při příležitosti svého životního jubilea, je věnována příběhu významného, přesto ne známého prvního českého exulanta Augustina Herrmana, který stanul v roce 1644 na území dnešních Spojených států amerických a byl u zrodu New Yorku. Profesor Milan Zelený v ní popisuje poutavě a s velkým důrazem na detail historické nuance, které byly stavebními kameny utváření 17. století.
Řízení konstruktérů aneb o snaze nebýt šéf "magor" Jiří Marek, Robert Jindra
Kniha se pokouší sdělit obrázkovou a písemnou formou jak se nestát "magorem" v řízení specifické skupiny lidí v průmyslovém podniku - a sice konstruktérů. Publikace formátu A5 má 112 stran.
Konstrukce CNC obráběcích strojů III + anglická verze Design of CNC machine tools ZDARMA Prof. Jiří Marek a kolektiv
Celkem 9 kapitol pohlíží na obráběcí stroj v jeho celém životním cyklu od objednávky po expedici k zákazníkovi. Mapuje kompletní konstrukční proces a popisuje jednotlivé typy CNC obráběcích strojů světových výrobců po konstrukční stránce. Kniha formátu A4 má 690 stran, je barevná a v porovnání s předchozím dílem je přepracováno 85% textu a vyměněno 90% obrázků.
Design of CNC machine tools Prof. Jiří Marek a kolektiv
Anglická verze monotematické publikace Konstrukce CNC obráběcích strojů III. Celkem 9 kapitol pohlíží na obráběcí stroj v jeho celém životním cyklu od objednávky po expedici k zákazníkovi. Mapuje kompletní konstrukční proces a popisuje jednotlivé typy CNC obráběcích strojů světových výrobců po konstrukční stránce. Barevná kniha formátu A4 má 730 stran. Cena 940,- Kč platí pouze pro území České republiky.
Archiv 2008 - 2011 na DVD
Dílčí archiv jednotlivých vydání MM Průmyslového spektra obsahuje články z let 2008 až 2011, 2 000 odborných článků v PDF souborech s možností fulltextového vyhledávání.
Archiv 1997 - 2011 na DVD, 15 let
Kompletní patnáctiletý archiv jednotlivých vydání MM Průmyslového spektra na DVD, 7 000 odborných článků v PDF souborech s možností fulltextového vyhledávání.
Archiv 2012 - 2015 na DVD
Kompletní archiv jednotlivých vydání MM Průmyslového spektra. 2 250 odobrných článků v PDF souborech na DVD s fulltextovým vyhledáváním.
Total x
For payment

Sledujte nás na sociálních sítích: