Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů

Ceník inzerce – internet

www.mmspektrum.com - Internetový portál všech strojařů - Možnosti online prezentace

Stáhněte si Mediadata pro online prezentaci na www.mmspektrum.com

Všeobecný strojírenský portál, odborné strojírenské zpravodajství, novinky ze světa strojírenství, elektronická verze časopisu MM Průmyslové spektrum, archiv článků, nomenklaturně členěné články, vyhledávání podle klíčových slov atd.


Odborný obsah zajišťuje vysokou návštěvnost – průměrně1 200 unikátních návštěvníků denně (zdroj: Google Analytics). Spojením těchto faktorů vzniká jedinečná platforma pro prestižní, efektivně cílenou a účinnou prezentaci. Prezentace na zpravodajském portálu www.mmspektrum.com
je možná prostřednictvím bannerové inzerce, pozvánek na firemní akce a komerčních online článků.

Bannerová inzerce

Ceny se liší dle formátu a doby uveřejnění, viz tabulka níže. Technické specifikace bannerů: povolené grafické formáty – jpg, gif, png, svg, webp, html5 – max. velikost banneru 50 kb. Na jedné pozici na desktopu se střídají max. 3 bannery.

Tabletová a mobilní verze vyžadují pro správné zobrazování jiné rozměry bannerů než desktopová verze. Proto je třeba dodat k jedné objednávce více rozměrů jednoho banneru podle tabulky.


Pro zvětšení klikněte na obrázek


Pro zvětšení klikněte na obrázek

Komerční online články

Tyto články zveřejňujeme na www.mmspektrum.com a mají označení „komerční“. Rozsah komerčních online článků na webu neomezujeme, spíše jen doporučujeme maximální rozsah do 8 000 znaků, včetně mezer. Ze zkušeností víme, že u delších článků málokterý čtenář udrží pozornost až do konce. Text článku přijímáme ve Wordu. Doporučujeme doprovodit text několika obrázky a rozčlenit jej na více odstavců. Ty potom oddělit krátkými nadpisy. Obrázky přijímáme v samostatných souborech. Dále může článek obsahovat také odkazy na videa umístěná na YouTube či zvýrazněná slova s aktivním odkazem na vlastní stránky.

Cena článku bez časového omezení – 6 000 Kč.

Pozvánky na firemní akce

Webový kalendář (www.mmspektrum.com/seminare-konference-firemni-akce.html) zve čtenáře přehlednou formou na chystané konference, veletrhy, semináře či dny otevřených dveří. Pozvánky zveřejňujeme v rozsahu do 4 000 znaků, včetně mezer. Mohou obsahovat termín a místo konání, logo akce, případný leták ke stažení, ilustrační obrázky, video, odkaz na stránky akce či na přihlašovací formulář.

Cena pozvánky ve webovém kalendáři bez časového omezení – 2 000 Kč.
Ceny jsou uvedeny bez DPH (21 %).

Sledujte nás na sociálních sítích: