Témata

GrindTec 2025 – Mezinárodní veletrh pro obrábění a broušení nástrojů

11. 03. 2025 – 14. 03. 2025

Leipziger Messe, Německo
www.grindtec.de/en

GrindTec, mezinárodní veletrh broušení nástrojů a obrábění nástrojů, zve průmysl každé dva roky od roku 2023. Přední mezinárodní veletrh se rozvíjí pod svým mottem „Od uživatelů pro uživatele“.

Asociace německých přesných brusek nástrojů je spoluzakladatelem akce a zůstává zodpovědný za koncepci a program veletrhu GrindTec. 

Souběžně s veletrhem GrindTec se bude konat Zuliefermesse – Mezinárodní subdodavatelský veletrh dílů, komponentů, modulů a technologií a Intec – Mezinárodní veletrh obráběcích strojů, výrobní a automatizační techniky.

Se svým inovativním, vysoce výkonným a mezinárodně působícím portfoliem vystavovatelů je toto lipské veletržní trio prvním opravdu významným termínem pro kovozpracující průmysl v kalendáři roku 2025.


Pořadatel

SEPP International

SEPP International je poradenskou společností dlouhodobě poskytující služby v oblasti podnikového poradenství a tréninkových programů předním mezinárodním společnostem. 
Společnost je také výhradním zastoupením Lepziger Messe pro Českou republiku a Slovensko. S bohatou historií nejstarších veletrhů světa a dynamickou současností patří Lipské veletrhy (Leipziger Messe) k předním německým veletržním společnostem. Atraktivní výstaviště s kongresovým centrem situované přímo u dálničního sjezdu nabízí flexibilní řešení pro každou akci. Perfektní logistiku veletržních prostor umístěných okolo grandiózní centrální skleněné haly oceňují vystavovatelé i návštěvníci. Krátké vzdálenosti šetří čas, samozřejmostí je dostatek parkovacích ploch a optimální návaznost na veřejnou dopravu v Lipsku.

Číst dál