Témata

SPS 2023 – 32. Mezinárodní veletrh průmyslové automatizace

14. 11. 2023 – 16. 11. 2023

NürnbergMesse, Německo
sps.mesago.com/nuernberg

Na letošní podzimní vrcholnou akci v oblasti automatizace se již přihlásilo bezpočet firem z celého světa. Mezi nimi jsou mezinárodní klíčoví hráči, jako například Bosch Rexroth, SICK, Phoenix Contact, Beckhoff Automation, WAGO a Endress+Hauser, ale také mnoho malých a středních firem, začínajících podniků a odborníků, kteří v Norimberku chtějí představit svá inovativní řešení pro automatizaci.

Zájemci z řad firem, které chtějí vystavovat na veletrhu SPS 2023, mohou až do 31. 3. 2023 včetně využít slevu za včasnou rezervaci.

Společnost Mesago se sídlem ve Stuttgartu organizuje veletrhy, kongresy a semináře zaměřené na technologie. (Foto: Mesago/Arturo Rivas Gonzale)

V plánu je digitální doprovodná akce

Stejně jako loni hodlá tým SPS opět nabídnout doprovodnou digitální koncepci. Prostřednictvím digitálního doprovodu k veletrhu je vytvořena přidaná hodnota pro všechny zúčastněné. Především odborné příspěvky a panelové diskuse na aktuální témata z fóra veletrhu nabízejí relevantní přidanou hodnotu pro návštěvníky veletrhu, a to jak živě, tak na vyžádání.