Témata

SBS Ecoclean Group

Společnost vyvíjí, vyrábí a prodává progresivní zařízení a systémy pro průmyslové čištění dílů a obrábění povrchů. Tato řešení, která jsou světovými špičkami, pomáhají podnikům po celém světě efektivně a udržitelně vyrábět ve vysoké kvalitě. Zákázníky jsou firmy z automobilového a dodavatelského průmyslu, stejně tak ale i z rozsáhlého průmyslového trhu – od lékařské technologie, mikrotechnologie a přesného strojírenství přes stojírenství a optický průmysl až po energetickou technologii a letecký průmysl. Skupina společností je zastoupena v devíti zemích po celém světě a zaměstnává zhruba 900 lidí.


Články SBS Ecoclean Group

Průmyslové čištění

Přísnější požadavky na kvalitu dílů a rostoucí rozmanitost výrobků vyžadují stále komplexnější a všestrannější řešení v oblasti čištění dílů. Pro udržení konkurenceschopnosti výroby je také nezbytné minimalizovat spotřebu zdrojů a jednotkové náklady na čištění a zároveň maximalizovat čisticí výkon.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce