Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> 20 let Engelu na českém trhu

20 let Engelu na českém trhu


01.03.2012

 

Dr. Peter Neuman (úplně vpravo) CEO Engel Holding a ing. Petr Stibor, MBA (úplně vlevo) jednatel Engel CZ při slavnostním zahájení oslav 20. výročí firmy Engel v pražském Kongresovém centru

Poslední únorový den se v pražském Kongresovém centru sešli ti, jenž spojuje technologie vstřikování plastů. Důvodem setkání bylo dvacetileté působení rakouského výrobce vstřikovacích lisů Engel na českém trhu. Jednalo se o akci ve velkém stylu za účasti téměř 150 hostů, které vedle zájmu o obor spojovala výborná česká i rakouská gastronomie, kulturní vystoupení a nádherný výhled na pražské Hradčany. Značka Engel je v České republice zastoupena jednak obchodním zastoupením (38 zaměstnanců), tak i výrobním závodem v Kaplici, kde se vyrábí rozvaděče a automatizační komponenty. Zde firmy zaměstnává na 500 osob. Jedná se o jeden z osmi výrobních závodů, jenž má firma Engel po celém světě – 3xRakousko, 1xČína, 1xKorea a 1x Německo.
Komplexní řešení firmy Engel na české trhu zahrnují vstřikovací stroje, výroba, automatizace, servis a školení. Produkty jsou určeny do pěti hlavních odvětví průmyslu – automobilový, vstřikování obalů, telekomunikace a elektronika, výlisky pro medicínu a technické vstřikování.

-dvo-


 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: