Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Automotive seminář Seco Tools

Automotive seminář Seco Tools


19.04.2012

Automobilový průmysl je celosvětovým motorem ekonomiky. Trendy vývoje a konstrukce automobilů jsou stále více směrovány k novým řešením, zvláště v hledání alternativních pohonů a vztahu k ekologii provozu. Nákladný vývoj a výzkum nutí výrobce k maximální produktivitě a výkonnosti výrobního procesu.

Společnost Seco Tools, komplexní dodavatel nástrojového řešení, uspořádala pro zákazníky ze střední a východní Evropy Mezinárodní Automotive seminář. Aplikační experti ze Švédska, Francie a Německa ukázali zákazníkům z řad výrobců komponentů pro automobily praktické příklady obrábění typických součástí v tomto oboru. Automotive seminář proběhl v atmosféře předávání zkušeností nejen od expertů firmy Seco, ale také širokou diskuzí mezi návštěvníky z výrobních firem z různých států Evropy.

Využití získaných informací a zavedení moderních nástrojů do praxe přispěje k zvýšení kvality výroby a bezpečnosti celého systému. Získaná produktivita procesu rovněž umožní dosažení nižších nákladů na výrobu a následně vyšší konkurenceschopnost v oboru. Seminář byl doplněn večerní akcí v Národním technickém muzeuv Praze. Historie automobilového průmyslu tak mohla být porovnána s právě prezentovanou náročnou současností.


Obr.: Společnost Seco Tools, komplexní dodavatel nástrojového řešení, uspořádala pro zákazníky ze střední a východní Evropy Mezinárodní Automotive seminář ve dnech 18. - 19. 4. 2012 v Praze.

-db-
 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: