Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> CNC Invest Group – Dny otevřených dveří 2011

CNC Invest Group – Dny otevřených dveří 2011


29.11.2011

Sídlo společnosti CNC Invest Group

Firma CNC invest má dlouholetou tradici v dodávkách špičkové obráběcí a měřicí techniky. Firma byla založena jako obchodně-servisní společnost v roce 1990. V současné době dosahuje obchodního obratu více než 200 milionů Kč (cca 8,0 miliónu EUR). Po ukončení výstavby vlastního areálu firmy v roce 2007 došlo k zásadnímu rozdělení působnosti jednotlivých firemních oborů. Vznikl holding firem zastřešených firmou CNC Invest Group a to firem: CNC invest jejíž náplň je nákup a prodej obráběcích strojů a příslušenství, CNC Service s náplní provádění instalací, servisu a školení obráběcích strojů a měřicí techniky, CNC invest SK která všechny tyto činnosti zabezpečuje ve Slovenské republice.
Dny otevřených dveří, konané ve dnech 29. – 30. listopadu 2011, zahájil jednatel firmy Ing. Vladimír Bláha. Úvodní přednášku měl pan Ing. Horniak a shrnul v ní historii celé společnosti a uvedl firmy, které CNC invest zastupuje. Mezi tyto firmy patří brazilský výrobce vertikálních frézovacích obráběcích center Romi, dále výrobce Okuma, Citizen, Sugino, Microtest, AR Filtrazioni a další. Dále v prezentaci zmínil veškeré novinky a nabízený sortiment firmy Okuma.
V průběhu dopoledne pak proběhly přednášky firem Tungaloy, T-Suport, Blaser a Kitagawa. Po obědě se přešlo na praktické ukázky obrábění na strojích, a to přímo na multifunkčním obráběcím centru Okuma Multus B400-W, na horizontálním frézovacím centru Okuma MA-400HA, na multifunkčním obráběcím centru Sugino Xion-II-5AX a na dlouhotočném automatu Citizen Cincom L20X.
-db-

 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: