Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Digitální prototypování v praxi a nová služba Autodesk Cloud

Digitální prototypování v praxi a nová služba Autodesk Cloud


05.10.2011

Autodesk Cloud přináší další rozšíření možností tvorby konstrukčních návrhů. Firmy tak získávají další nástroj pro zvyšování své flexibility, efektivity a konkurenceschopnosti.

Společnost Autodesk prezentuje na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu 2011 v Brně nástroje digitálního prototypování pro výrobní a strojírenské společnosti, včetně sad aplikací Autodesk Product Design Suite 2012 a Autodesk Factory Design Suite 2012. Jednotlivé fáze digitálního prototypování od koncepčního navrhování až po správu výrobní dokumentace představuje Autodesk prostřednictvím svých autorizovaných partnerů na stánku č. 12 v pavilonu P. Autodesk na MSV zároveň premiérově ohlásil novou službu Autodesk Cloud.

Autorizovaní partneři společnosti Autodesk na veletrhu prezentují komplexní řešení pro celý proces digitálního prototypování, který významným způsobem zefektivňuje vývoj a navrhování nových výrobků, snižuje tak náklady a urychluje uvádění nových výrobků na trh. Nástroje pro skicování a koncepční návrh založené na platformě Alias zde představuje A|W Graph. Řešení pro navrhování, simulaci, analýzu a správu výrobní dokumentace prezentují společnosti Adeon a CAD Studio. Společnost Smartplast představuje řešení pro návrh a analýzu plastových dílů a vstřikovacích forem.

Kompletní podporu tvorby digitálních prototypů poskytují letos nově ohlášené sady aplikací Autodesk Product Design Suite a Autodesk Factory Design Suite. Autodesk Product Design Suite představuje praktický, finančně výhodný balíček nástrojů pro tvorbu, analýzu, simulaci a vizualizaci konstrukčních návrhů. Sada aplikací Autodesk Factory Design Suite nabízí komplexní řešení pro tvorbu návrhů výrobních závodů v prostředí 2D a 3D. Toto řešení je zejména vhodné pro strojírenské firmy a systémové integrátory, kteří potřebují lépe navrhovat a optimalizovat rozvržení výrobních linek nebo celých výrobních závodů.

Návštěvníci stánku Autodesk mají příležitost dozvědět se více o nově ohlášeném Autodesk Cloud, souboru více než deseti webových služeb, které uživatelům nabízejí větší mobilitu, nové možnosti prohlížení a sdílení dat a vyšší výpočetní výkon. Tyto služby jim pomohou lépe navrhovat, vizualizovat, simulovat a sdílet své nápady.

-Mk-

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: