Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Hannover Messe 2021 proběhne pouze digitálně

Hannover Messe 2021 proběhne pouze digitálně


03.02.2021

Strojírenský veletrh Hannover Messe měl letos v dubnu zahájit po roční pauze veletržní sezónu na hannoverském výstavišti. Z důvodu obtížně předvídatelné pandemické situace pořadatelé chystali veletrh v analogové, digitální a hybridní formě, tedy jak s možností přímé fyzické účasti vystavovatelů i návštěvníků, tak i s možností prezentace a kontaktů v digitálním prostředí, případně v kombinaci obou. S ohledem na aktuální vývoj však padlo rozhodnutí uspořádat přední světový veletrh průmyslového odvětví jen digitálně, a to v původním termínu od 12. do 16. dubna 2021.

Letošní Hannoverský veletrh proběhne v digitálním prostředí. (Zdroj: printscreen)

Digitální forma účasti přináší řadu výhod jako lepší dostupnost díky digitálnímu dosahu, možnost získání nových kontaktů prostřednictvím nových funkcí či možnost komunikace s online návštěvníky. Účast nezávisí na fyzické poloze vystavovatelů a návštěvníků a přináší tedy jistotu v nejisté době.

Podle sdělení výhradního zastoupení Deutsche Messe ČR, společnosti PROveletrhy, si firmy, které se chtějí aktivně účastnit veletrhu HM 2021 Digital Edition jako vystavovatelé, mohou vybrat ze tří forem prezentace (veletržních balíčků) S, M a L, které se liší objemem poskytovaných marketingových služeb. Základní účast s balíčkem S vychází na 2 900 EUR.

Účastníci mohou na HM 2021 Digital Edition podobně jako na klasickém veletrhu navazovat kontakty, věnovat se networkingu, vyměňovat si znalosti a společně diskutovat o nových produktech, projektech a inovacích v oboru.

Partnerskou zemí letošního digitálního ročníku je Indonézie. (Zdroj: printscreen)

Podrobnější informace najdete na https://www.hannovermesse.de/en/hm-digital-edition/. Vystavovatelé se o digitální platformě a formách účasti mohou více dozvědět na webináři, který najdou na https://www.hannovermesse.de/en/for-exhibitors/become-an-exhibitor/index-2.

-Mk- 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: