Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> K2 luna míří na web

K2 luna míří na web


16.11.2019

Plnému hledišti brněnského divadla Reduta byla v polovině listopadu představena nová verze informačního systému K2. Také v letošním roce nese ženské jméno – Luna. Tou největší změnou je bezesporu vytvoření webového rozhraní, což ocení zejména zaměstnanci v terénu, ať už jde o řidiče, servisní pracovníky nebo obchodníky. Umožní jim přístup do systému přes mobilní zařízení, okamžité vkládání informací do sytému či generování dodejek ve formátu PDF až dle konkrétního odběru přímo u klienta. 

 Nové webové rozhraní K2 je spustitelné v libovolném internetovém prohlížeči a jeho design byl navržen tak, aby byl dobře použitelný i na zařízeních s malým displejem, jako jsou mobilní telefony, tablety, ale také například čtečky čárových kódů. Právě s nimi je spojena další z novinek verze Luna, vytvoření standardizovaného prostředí čtečky, které bude možné používat v základním nastavení či doprogramovat zákazníkovi na míru. Mezi další novinky patří například možnost spuštění kontingenční tabulky online nad aktuálními daty. Tato funkce pomůže zejména manažerům v rámci controllingu. Vylepšení se dočkal také modul e-shop, a to v podobě nových možností definování promo akcí, nových designů nebo rozšíření platebních možností o další platební portály či integrace služby Balíkobot.

-gj-


Více než 250 majitelů či vrcholových manažerů z řad zákazníků společnosti K2 se v průběhu celodenního programu seznámilo s novinkami, které přináší nová verze informačního systému.

Videozáznamy z letošní konference můžete shlédnout na K2 TV.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: