Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Konference Výroba v detailu

Konference Výroba v detailu


04.10.2017

Koncem září se uskutečnila další ze série konferencí Výroba v detailu pořádaná společností Controller Institut. Další detailní pohled do výroby se tentokrát konal formou exkurze hypermoderní haly společnosti Witte Automotive v Ostrově a Nejdku. Odpoledne byly součástí konference také odborné přednášky. Slova se ujal jednatel společnosti Witte Automotive Gerhard Knop, senior manager společnosti EY Česká republika a Slovensko Jan Burian, technický ředitel společnosti Wikov Industry Jan Vosátka a předseda představenstva Druchema Jiří Daněk. Svými poutavými prezentacemi seznamovali účastníky s vlastními zkušenostmi zavádění a provozování moderní výroby.


Do nové haly v Ostrově nás zve ředitel ostrovského závodu.

Witte Automotive je renomovaná nadnárodní firma, která se orientuje na výrobu zámků a zámkových aretací pro automobily. V Ostrově nad Ohří nedávno uvedla do provozu novou továrnu na vnější kliky s integrovanou lakovnou. Za necelý rok vznikla vysoce moderní hala, kde je jedenáct robotů schopno vyprodukovat až 20 milionů dveřních klik ročně. V areálu je dvanáct výrobních linek, na kterých se pracuje ve třísměnném provozu, a je zde prostor k uskladnění 594 palet ve dvou výškách. Ani v Nejdku nezaháleli a uvedli do provozu nové vzduchotechnické zařízení. Devadesáti lisařům nejdeckého výrobce zamykacích systémů pro automobilový průmysl nová vzduchotechnika výrazně zlepší pracovní prostředí díky kompletní výměně vzduchu v jejich provozu, a to čtyřikrát za hodinu.

-EB-

Více z konané exkurze a detailů z výroby Witte Automotive pro vás připravujeme do listopadového vydání MM Průmyslového spektra č. 11.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: