Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> MSV 2011 začalo!

MSV 2011 začalo!


03.10.2011

Tzv. Strojírák je již mekou strojařů nejen z České republiky a přilehlých států, ale stále častěji se stává bodem zájmu i vystavovatelů z asijských zemí. Letošním partnerem veletrhu je Polsko, díky čemuž vzrostl počet polských firem zde prezentující své produkty a služby. 

Právě dnes, v pondělí 3. října se v 9. hodin otevřely brány již 53. mezinárodního strojírenského veletrhu MSV a 6. mezinárodního veletrhu Transport a Logistika. Na 1600 firem z oboru strojírenství, elektrotechniky, automatizace, energetiky a dalších klíčových průmyslových odvětví představuje své nejnovější výrobky a služby. Mezi exponáty je ohlášena celá řada špičkových novinek, které bezesporu zaslouží pozornost každého strojaře. Mnoho exponátů - světových novinek z oblasti technologie obrábění a komponent - se doslova ze dne na den přesunulo z před týdnem skončeného veletrhu EMO Hannover.
Jménem hlavního mediálního partnera vás zveme k návštěvě veletrhu MSV. Expozici našeho vydavatelství MM publishing naleznete v pavilonu P, stánek 36.

Při příležitosti tohoto veletrhu jsme spustili novou podobu těchto internetových stránek www.mmspektrum.com. Chtěli bychom nadále pokračovat v nastaveném trendu, který byl mj. inspirací i pro ostatní technické tituly při tvorbě jejich www stránek, ale rádi bychom opět přidali i něco navíc. Tím je například rubrika Očima redakce, ve které vám budeme předkládat aktuální informace doslova z “místa činu” za pomocí současné komunikační techniky. A právě strojírenský veletrh a přítomnost našeho redakčního týmu po celou dobu konání je ideálním místem pro aktuální publicitu zde prezentovaných exponátů a odborných akcí. Věříme, že zpravodajství bude pro vás zajímavé.

Redakce MM


 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: