Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Nová tvář a sídlo společnosti UniCredit Leasing

Nová tvář a sídlo společnosti UniCredit Leasing


15.03.2012

Jaroslav Jaroměřský, předseda představenstva a generální ředitel UniCredit Leasing, na tiskové konferenci uvedl, že po březnovém stěhování na společnou adresu (pozn. administrativní budova Filadelfie, Praha 4) se sesterskou společností dojde ještě k užšímu provázání společných obchodních aktivit, jak je to běžné v rámci celé skupiny UniCredit.

Společnost UniCredit Leasing pořádala ve čtvrtek 15. března 2012 tiskovou konferenci v krásném hotelu Angelo. UniCredit Leasing překročila v loňském roce objemem nových obchodů jako jediná v rámci asociace ČLFA (Česká leasingová a finanční asociace) hranici deseti miliard Kč. V roce 2011 zvýšila objem financované hodnoty na 10,14 miliardy Kč a v porovnání s rokem 2010 dosáhla výrazného navýšení téměř o jednu pětinu (19 %).

Tradičně nejsilnější komoditou zůstává financování osobních a užitkových automobilů, které tvořily více než polovinu celkového objemu financování. Klienti UniCredit Leasing si vybírali především vozy značky Renault, Dacia, Opel, Kia, Chevrolet, BMW, Hyundai a Škoda. Necelou desetinou se na obchodním výsledku společnosti podílelo financování nákladních automobilů. Více než třetinový nárůst zaznamenal segment strojů a zařízení. Na výsledcích společnosti se poměrně výrazně podílely i obchody v oblasti fotovoltaiky, které v roce 2011 dosáhly objemu dvě miliardy Kč.

Univerzální nabídka financování zahrnuje finanční a operativní leasing, úvěr a splátkový prodej. Umožňuje financování téměř všech komodit – motocyklů, osobních a užitkových automobilů, nákladních vozů a ostatní dopravní techniky, strojů a technologií i nemovitostí.

Paní Mgr. Erika Duchanová, ředitelka identity a komunikace, ke konci konference představila nový vizuální styl, který bude společnost používat. Vizualizace bude pomocí objektů z reálného života a bude mít jednoduchý, čistý grafický styl bez používání složitých fotografií.

-db-
 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: