Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Open house Trumpf Praha 2019

Open house Trumpf Praha 2019


04.12.2019Tradiční dny otevřených dveří pořádá každoročně koncem roku společnost Trumpf ve svém Zákaznickém a aplikačním centru v Praze. Letos tyto dny připadly na konec listopadu. Vedle ukázek různých plechozpracovatelských technologií se zájemci vždy mohou také zúčastnit přednášek reflektujících nové trendy a novinky tohoto německého výrobce. Letos byly připravené přednášky na téma „Produkty pro digitalizaci – vyzkoušejte si je!“, kterou přednášel Luděk Finda a „Představení novinek z veletrhu Blechexpo 2019“, které se ujal Roman Haltuf.


V průběhů Open house jsou zákazníkům k dispozici odborníci.


Luděk Finda představuje novinky v internetové platformě My Trumpf.

Firma Trumpf se soustředí na vývoj softwarových řešení ve snaze co nejvíce uživatelům usnadnit užívání vlastních výrobních technologií. Software Tru Tops Monitor je nyní možné spouštět přes webové rozhraní bez nutnosti instalace softwaru do počítače. Spuštěna byla tzv. beta verze doplňkového softwaru pro rychlé vytvoření programu ERS (easy programing software), který je po několik měsíců nabízen zdarma. Uživatelé pak zpětnou vazbou mohou pomoci vyladit software k dokonalosti. Také internetová platforma pro zákazníky My Trumpf je průběžně doplňována o nové funkce a aplikace. Např. nová digitální služba Trumpf Service App urychlí a usnadní komunikaci se servisním střediskem nebo Trumpf Technical Guide, dostupný od ledna 2020, bude zasílat technické reporty s postupem na odstranění pravděpodobné závady. Uživatel v případě banální opravy nebude muset čekat na příjezd servisního technika.


Vysekávání je jedna z mnoha plechozpracovatelských technologií, které společnsot Trumpf nabízí.


Plech je většinou potřeba po vysekání, děrování či laserovém vypalování ještě naohýbat. Všechny zmíněné technologie Trumpf Praha dodává.


V neposlední řadě se díky výrobě vlastních laserových zdrojů věnuje také výrobou zařízení pro 3D tisk.
 

-EB-
Podrobnější informace přineseme v tištěném vydání MM Průmyslového spektra č. 1_2/2020.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: