Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Úvěrování a exportní financování

Úvěrování a exportní financování


04.10.2011

Pohled na stánek firmy UniCredit Bank

Červenobílý fotbalový stánek číslo 76 v barvách UniCredit je umístěn v pavilonu Z. UniCredit Bank nabízí novinky z oblasti korporátního bankovnictví, zejména poradenství v oblasti úvěrování a exportního financování. UniCredit Leasing se zaměřuje na novinky v sektoru financování strojů a dopravní techniky.

„Naše banka patří dlouhodobě mezi nejsilnější banky na českém trhu. Kromě toho má skupina UniCredit široké zastoupení zejména ve střední a východní Evropě, obzvláště pak v zemích, jako je například Rusko, Pobaltské republiky nebo Německo, kam nejčastěji směřují nové kontrakty českých exportérů. Zde je právě klíčové pojítko. Brněnský veletrh je místem významných setkání podnikatelů s obchodníky, kteří potřebují získat financování odpovídající jejich specifickým potřebám," uvedl na včerejší tiskové konferenci Jiří Kunert, předseda představenstva a generální ředitel UniCredit Bank.

V rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu věnuje UniCredit Bank značnou část prezentace novým trendům v oblasti exportního financování. I přes nepříznivý ekonomický vývoj na trhu zaznamenala UniCredit Bank dlouhodobě rostoucí zájem o odběratelské úvěry, které dříve byly poskytovány prostřednictvím zahraničních bank a nyní však příjemcem úvěru jsou přímo zahraniční partneři našich klientů.

Na stejném stánku se prezentuje také sesterská společnost UniCredit Leasing. Financování strojů a technického vybavení, které se tematicky přímo váže k MSV v Brně, patří významnou měrou do portfolia služeb UniCredit Leasing. V případě investic do strojního vybavení, nových technologií nebo rozšiřování výrobní kapacity nabízí nejširší výběr finančních produktů, značkové financování a neomezenou možnost volby dodavatele.

Přímo v segmentu stavebních strojů leasing historicky patřil a nadále patří k významným oblastem. UniCredit Leasing dlouhodobě spolupracujeme se značkou Bobcat a novinkou letošního roku je rozšíření nabídky o vendorové partnery jako např. Atlas Copco a Terex.

-db-

 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: