Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Vítězky čtvrtého ročníku soutěže Ocenění Českých Podnikatelek jsou známy

Vítězky čtvrtého ročníku soutěže Ocenění Českých Podnikatelek jsou známy


02.11.2011

Na tiskové konferenci, která včera proběhla v Kongresovém centru Praha, představily zakladatelky soutěže Helena Kohoutová a Jana Švenková vítězky čtvrtého ročníku Ocenění Českých Podnikatelek.

Účastníkem soutěže může být pouze žena, která je 100% majitelkou společnosti a její společnost byla založena nejpozději k 1. lednu 2007. Do soutěže byly podnikatelky nominovány na základě finanční analýzy zpracované odborným garantem, specialistou na rating a scoring firem, CCB-Czech Credit Bureau, a. s.. Ta vychází z veřejně dostupných údajů všech společností v České republice (s počtem zaměstnanců více než 10 osob).

V rámci soutěže byly uděleny ceny několika kategoriích

V první kategorii „Česká zakladatelka, která podnik vlastní a řídí“ byly uděleny ceny v podkategoriích malá společnost (10 – 24 zaměstnanců), vítězkou se stala Ing. Ilona Klímová, ASPIUS spol.s.r.o., Zadní Třebáň. V kategorii střední společnost (25 – 99 zaměstnanců) zvítězila Mgr. Pavla Zálešáková, společnost TECH-TRADE s.r.o. Hodonín a v kategorii velká společnost (100 a více zaměstnanců) zvítězila Paedr. Hana Nováčková, IPO – STAR s.r.o., Ostrava – Mariánské hory.

Druhá kategorie „Cena GE Money Bank – Výjimečná podnikatelka“ byla vyhodnocena bez ohledu na počet zaměstnanců. Byla udělena jedna cena, kterou získala PaeDr. Kateřina Kračmarová, majitelka společnosti MONADA, spol. s.r.o., Praha.

Třetí kategorie „Výjimečný růst firmy“ hodnotila řízený výjimečný růst činnosti firmy za poslední tři sledované roky bez ohledu na kategorii, ve které se firma nachází. Ocenění pod patronací MasterCard získala Vlasta Kabelková, Základní umělecká škola Melodie, s.r.o. Hořice.

Slavnostní vyhlášení vítězů OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATLEK – OCP 2011 a předání diplomů proběhlo 1. listopadu ve večerních hodinách v prostorách panoramatické restaurace ZOOM v Kongresovém centru Praha.

Více informací o soutěži včetně videomadailonků vítězek naleznete na www.oceneniceskychpodnikatelek.cz.
 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: