Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> 13 mezinárodních průmyslových veletrhů na jednom místě
Anotace

13 mezinárodních průmyslových veletrhů na jednom místě


20.02.2007
Tato koncentrace, jejíž společným jmenovatelem je průmysl, bude od 16. do 20. dubna 2007 soustředěna na jednom místě – hannoverském výstavišti. Přes 6000 průmyslových podniků z celého světa zosobňuje akci Hannover Messe. Partnerskou zemí po loňském (Indie) a předloňském (Rusko) roce je letos Turecko.
Mezi stovkami vystavovatelů nechybí ani zástupci českých podniků. Ke konci ledna jejich počet čítal 42 firem a 900 m2 výstavní plochy. Komplex třinácti na sebe navazujících veletržních akcí je pro ně nejen významnou příležitostí prezentovat se mezi světovou elitou, ale i získat detailní informace o aktuálním dění v oboru. Dále přinášíme výčet prezentovaných oborů v samostatných veletržních celcích: mezinárodní veletrh automatizace spojitých technologických procesů INTERKAMA+, mezinárodní veletrh výrobní automatizace Factory Automation, mezinárodní veletrh propojených systémů automatizace budov a výroby Industrial Building Automation, mezinárodní veletrh techniky pohonu a fluidní techniky MDA – Motion, Drive & Automation, mezinárodní veletrh integrovaných procesů a řešení IT Digital Faktory, mezinárodní veletrh subdodávek materiálů, komponent a systémů pro výrobu automobilů, strojírenství a investiční výstavbu Subcontracting, mezinárodní veletrh výroby, zásobování, přenosu a distribuce obnovitelných a konvenčních energií Energy, mezinárodní veletrh plánování, výstavby, provozu a automatizace potrubních a kanálových sítí Pipeline Technology, integrovaný Facility Management a údržba FM Solutions, mezinárodní veletrh techniky stlačeného vzduchu a vakuové techniky ComVac, mezinárodní vedoucí veletrh povrchové techniky SurfaceTechnology a Powder Coating Europe, mezinárodní veletrh aplikační mikrosystémové techniky a nanotechnologií MicroTechnology a poslední ve výčtu, nikoliv však v důležitosti Inovační trh výzkumu a vývoje Research & Technology. Vyčerpávající informace naleznete na //www.messe.de.
Čeští zájemci o návštěvu této monstrózní akce mají na výběr mezi několika cestovními kancelářemi, které nabízejí jak kompletní cestovní balíčky, tak i zajišťují samostatně dopravu, ubytování a další servis. Zde naleznete některé z nich: //www.fractal.cz, //www.bvv.cz/ft či letecké spojení //www.csa.cz //www.luthansa.cz a charterové lety //www.airservice.cz nebo //www.jetair.cz.
Zájemci o kompletní informace mají možnost obrátit se na výhradní zastoupení Deutsche Messe AG Hannover v ČR – ing. Evu Václavíkovou, info@hf-czechrepublic.com, //www.hf-czechrepublic.com.Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: