Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Akvizice společnosti Controlotron
Anotace
Ultrazvukové příložné přístroje společnosti Controlotron velmi přesně vypočítávají průtok kapalin či plynů bez zásahu do potrubí. Pro tento účel jsou na vnější stranu potrubí upnuty senzory.

Akvizice společnosti Controlotron


12.09.2006
Společnosti Siemens a Controlotron podepsaly dohodu, podle níž Siemens získává obchodní aktivity firmy Controlotron. Americká společnost Controlotron se sídlem v Hauppauge je vedoucím výrobcem ultrazvukových příložných průtokoměrů. Firma zaměstnává kolem 120 lidí a má globální prodejní síť, která bude integrována do organizační struktury společnosti Siemens. Převzetí obchodních aktivit bylo zahájeno v květnu letošního roku.
Akvizice průtokoměrů značky Controlotron je pro Siemens součástí strategie expanze v oblasti procesní automatizace. Inovativní příložné průtokoměry jsou vynikajícím doplňkem produktového portfolia procesní instrumentace a zvyšují konkurenceschopnost. Přístroje naleznou uplatnění hlavně v naftařském a plynárenském průmyslu, vodovodní a kanalizační oblasti a v energetických a potrubních aplikacích.Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: