Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> BURKHARDT+WEBER představí na veletrhu Intec 2019 digitální pilotní projekt

BURKHARDT+WEBER představí na veletrhu Intec 2019 digitální pilotní projekt


07.01.2019

Firma BURKHARDT+WEBER je v současnosti více než jenom tradiční strojírenská firma a již vícekrát dokázala, že je inovativním technologickým partnerem s komplexní kompetencí.

Na veletrhu Intec se firma představí společně se společností Romi Europa GmbH. Důraz bude kladen na koncept rozšířeného digitálního servisu a podpory mimo jiné na bázi Microsoft HoloLens a platformy Mixed Reality Service od meaPuna GmbH.

Aplikace umožňuje zobrazovat přímo v zorném poli uživatele aktuální provozní údaje a také návody, videa nebo CAD modely. Přidaná hodnota pro zákazníky je jasná, ať se již jedná o optimální podporu servisních techniků, redukování časů strojních výpadků nebo lepší dokumentaci servisních případů a přispívá tak ke zvýšení takzvané First Time Fix Rate, tedy podílu problémů, které se podařilo vyřešit v rámci prvního servisního kontaktu.Tyto a mnoho dalších novinek můžete vidět na strojírenských veletrzích Intec a Zuliefermesse v Lipsku, které se za hojné účasti českých firem konají již ve dnech 5. až 8. února 2019.

Vstupenky za výhodnější cenu než na výstavišti můžete získat pohodlně on-line.

Zdroj: Tisková zpráva Leipziger Messe GmbHNomenklatura

Průmysl 4.0
Inovace
Novinky z veletrhů a výstav
Exportní příležitosti
Informační technologie/E-business

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: