Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> CADURA – ojedinělá inovace

CADURA – ojedinělá inovace


01.07.2019

Společnost SanSwiss, přední evropský výrobce sanitární techniky, uvedla na trh výjimečnou výrobkovou inovaci, kterou v polovině března představila na veletrhu ISH 2019 ve Frankfurtu nad Mohanem.

Jde o novou produktovou řadu sprchových koutů CADURA, na jejímž vývoji se podílelo polské designérské studio Husarska. Propracovaný výrobek, na kterém je na první pohled znatelná inspirace přírodou a vodou, získal v prestižní soutěži Koupelna roku polského časopisu Łazienka v kategorii sprchové kouty hlavní cenu za kvalitu a design.

„Do koutu jsme zapracovali potřeby náročných uživatelů. Nová řada tak cíleně zlepšuje funkčnost a ergonomii, zvyšuje bezpečnost i celkový komfort při sprchování. Zástěny CADURA vyrábíme i v atypických provedeních, ať už jde o zvláštní rozměry, zkosení, výřezy či zkrácenou boční stěnu, která může volně navazovat na přiléhající vanu a přirozeně tak oddělit sprchový a vanový prostor,“ říká Hana Moravcová, obchodní ředitelka firmy SanSwiss z Jičína.Nové sprchové zástěny CADURA jičínská společnost nabízí s křídlovými nebo posuvnými dveřmi se speciálně vyvinutými ergonomickými madly, přičemž křídlové dveře lze otevírat ven i dovnitř. Vybaveny jsou zdvihovým mechanismem, který ulehčuje otvírání a zabraňuje předčasnému opotřebení těsnění na dveřích. Hladká plocha na vnitřní straně zapuštěných pantů potom výrazně usnadňuje čištění. Elegantní posuvné dveře zase, kromě jiného, disponují „Soft Open/Close“ systémem pro snadné a tiché otevírání a zavírání. Prvotřídní kvalitu řady CADURA umocňuje šestimilimetrové bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle, která snižuje usazování nečistot a vodního kamene na skle. Tuto antiplakovou úpravu ostatně SanSwiss standardně používá na všech svých výrobcích.

Zdroj: Tisková zpráva IVEPA

Zpracováno redakcí
 Nomenklatura

Průmyslový design

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: