Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> DANOBAT LG: Broušení s vysokou přesností

DANOBAT LG: Broušení s vysokou přesností


09.01.2019

Odborníci výrobce obráběcích strojů DANOBAT vyvinuli novou brusku DANOBAT LG. Jedná se o extrémně přesnou, efektivní a výkonnou brusku s velkými možnostmi přizpůsobení konkrétním potřebám zákazníků. Produktová řada LG byla vyvinuta pro výrobu technicky vysoce komplexních výrobků jako jsou vysoce přesné hydraulické komponenty, automobilové díly, řezací nástroje, ale také vačky nebo díly s excentrickými průměry. Se svojí základnou z přírodní žuly, lineárními motory a integrovanými skleněnými měřidly nabízí tato produktová řada brusek výjimečnou přesnost i při opakovaném použití. Vřeteník s chlazenými vřeteny dosahuje maximální obvodové rychlosti až 120 m/s. Tím je zajištěn maximální točivý moment jak v rozsahu rychlostí potřebném pro práci s konvečními brusivy (45-60 m/s), tak při použití speciálních brusiv (20-120 m/s).


Díky velkému množství nabízených konfigurací vřeteníku najde každý zákazník perfektní řešení pro své výrobní potřeby. Bruska se vyznačuje zejména univerzálností B-osy. Je vybavena různými brusnými kotouči a navíc ji lze využít pro nejrůznější příslušenství, např. měřicí přístroje nebo přípravky pro superpřesnou finalizaci. Osa B je poháněna integrovaným motorem, čímž je zajištěna vysoká poziční přesnost.

Tyto a mnoho dalších novinek můžete vidět na strojírenských veletrzích Intec a Zuliefermesse v Lipsku, které se za hojné účasti českých firem konají již ve dnech 5. až 8. února 2019.

Vstupenky za výhodnější cenu než na výstavišti můžete získat pohodlně on-line.

Zdroj: Tisková zpráva Leipziger Messe GmbH

 Nomenklatura

Obráběcí stroje a technologie

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: