Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Doplňkový katalog plný nových nástrojů

Doplňkový katalog plný nových nástrojů


17.04.2018

Návštěvníci zákaznických dnů Tajmac-ZPS, které se uskuteční 26. – 27. 4. 2018 v areálu společnosti ve Zlíně, se mimo jiné mohou těšit na představení nového „Doplňkového katalogu 2018“, který zahrnuje všechny nové produkty značek WNT a Ceratizit, prezentované od posledního vydání hlavního katalogu WNT, a který své uživatele blíže seznamuje s propojením těchto značek nástrojů pro třískové obrábění.

Vydání společného katalogu navazuje na nedávné začlenění firmy WNT do světově významné společnosti Ceratizit Group, kde jsou zastoupeni i další přední evropští a světoví výrobci nástrojů. Směrem k zákazníkům se tato spolupráce zúročí v podobě mnohem širšího portfolia nástrojů a služeb.

V Doplňkovém katalogu 2018 uživatelé najdou nové společné značení nástrojů WNT a Ceratizit, a tím snadno získají rychlý přehled o požadovaném nástroji. Cílem téměř 400stránkového katalogu je kromě přehledného shrnutí novinek právě i seznámení uživatelů s komplexním programem nástrojů a jejich novým značením, což jim později usnadní orientaci v nově připravovaném katalogu.


Doplňkový katalog 2018 obsahuje nové nástroje WNT a Ceratizit, které byly zahrnuty do sortimentu za poslední období.

Náš standardní program již obsahuje více než 55 000 nástrojových položek, a kromě nového Doplňkového katalogu 2018, který je vlastně sbírkou těch nejnovějších, účastníkům na zákaznických dnech Tajmac-ZPS na našem stánku představíme také nový samostatný katalog s nástroji pro dlouhotočné automaty,“ říká obchodní ředitel Jan Úlovec.

Pozvánka na Zákaznické dny Tajmac-ZPS ke stažení zdeNomenklatura

Nástroje pro obrábění / řezné materiály

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: