Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Dotace pro firmy z oboru ICT

Dotace pro firmy z oboru ICT


01.07.2019

CzechTrade organizuje společnou expozici na největším veletrh IT bezpečnosti it-sa

Od 8.-10. října 2019 se uskuteční v německém Norimberku největší evropský veletrh zaměřený na IT bezpečnost it-sa. České firmy zabývající se tématem kybernetické bezpečnosti mají jedinečnou příležitost využít na svou účast dotaci.  Dotace je určena malým a středním podnikům se sídlem či provozovnou mimo Prahu. Každá zúčastněná firma má při splnění kritérií možnost čerpat dotaci 90 000 Kč na způsobilé výdaje. Povinná výše participace firmy činí 50 %.

Hlavním cílem projektu NOVUMM KET je usnadnit malým a středním podnikům vstup na zahraniční trhy prostřednictvím účasti na společných expozicích na zahraničních veletrzích.

Za pomoci projektu NOVUMM KET mohou firmy ušetřit čas i peníze a dosáhnout efektivní a úspěšné účasti na veletrhu, který by pro ně mohl být jinak velmi komplikovaný.

Veletrh it-sa je největší platforma zaměřená na IT bezpečnost v Evropě. V roce 2018 zde prezentovalo své inovace 700 vystavovatelů a akci navštívilo přes 14 tisíc odborníků.


Máte-li zájem o zaslání více informací jak k veletrhu, dotaci či společnému stánku, kontaktujte výhradní zastoupení veletržní společnosti v CR, paní Naďu Lichte, info@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 548, nebo paní Evu Novotnou z agentury CzechTrade: eva.novotna@czechtrade.cz

Detailní informace naleznete na webu CzechTrade: https://www.czechtrade.cz/programy-eu/oppik/novumm-ket
 Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: