Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Důstojné oslavy ve společnosti SanSwiss

Důstojné oslavy ve společnosti SanSwiss


15.10.2019

U příležitosti oslav dvacetiletého působení na českém trhu zprovoznil tradiční výrobce sprchových koutů SanSwiss, s. r. o., dne 20. 9. 2019 v Jičíně novou výrobně-logistickou halu.

Dokončení nového výrobně-logistického centra v Jičíně je významným krokem v plnění dlouhodobého strategického záměru společnosti maximálně optimalizovat výrobu a skladování v rámci skupiny SanSwiss, a tím dále zvyšovat kvalitu produktů i služeb pro zákazníky.

Nová hala si vyžádala celkové náklady téměř 200 milionů korun. Z toho stavební část včetně dodatečných úprav a projektových studií stála 186 milionů, zbytek finančních prostředků tvoří výdaje například na moderní vybavení haly nebo nákup pozemků. Realizace projektu probíhala bez jakéhokoliv omezení výrobních a dalších procesů, za což patří dík hlavně zkušeným a profesionálním zaměstnancům.


Slavnostního setkání zaměstnanců jičínského výrobce sanitární techniky a otevření nové haly se účastnili představitelé města, generálního dodavatele stavby firmy PKS stavby a vedení společnosti.

Podle informace Ondřeje Poláka, ředitele výroby společnosti SanSwiss, se rozloha paletovacích míst oproti dřívějšímu stavu rozrostla přibližně o třetinu. Díky navýšení původní zastavěné plochy na téměř dvojnásobek je firma schopna efektivně reorganizovat celý tok materiálu od jeho vstupu přes rozšířené výrobní prostory až do centrálního skladu hotového zboží.

V současnosti je SanSwiss úspěšnou evropskou skupinou sanitární techniky, která plní nejrůznější přání svých zákazníků pro individuální řešení koupelny, včetně atypických rozměrů a zvláštních provedení. SanSwiss se stále drží své hlavní filozofie - KNOW-HOW, INOVACE, DESIGN a KVALITA - a realizuje ji v
praxi.

Zdroj: Tisková zpráva IVEPA

Zpracováno redakcí.Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: